Odkazy

po

Soutěže a výsledky

International Handball Federation European Handball Federation EHF Champions League
International Handball Federation European Handball Federation EHF Champions League
Český svaz házené Královéhradecký krajský svaz házené Extraliga házené
Český svaz házené Královéhradecký krajský svaz házené Extraliga házené
Házet nás baví Czech Handball Server Online zpravodajství ze zápasů házené a jiných sportů
Házet nás baví Czech Handball Server onlajny.cz
Internetové přenosy ze zápasů házené a jiných sportů Online zpravodajství ze zápasů házené a jiných sportů
tvcom.cz Záznamy mezistátních utkání a utkání ligy mistrů

Spřátelené kluby

Slavia Hradec Králové TJ Jiskra Kocbeře Athlétic Club de Bobigny
Slavia Hradec Králové TJ Jiskra Kocbeře Athlétic Club de Bobigny (FRA)

Kluby 1. ligy mužů

Sokol Vršovice Tatran Litovel TJ Praha Chodov
Sokol Vršovice Tatran Litovel TJ JM Chodov
HBC RONAL Jičín 1. HK Dvůr Králové HC TJ Náchod
HBC RONAL Jičín B 1. HK Dvůr Králové TJ Náchod
TJ Bystřice pod Hostýnem Legata Hustopeče HC Zlín
HK Bystřice pod Hostýnem Házená Legata Hustopeče HC Zlín
SK Velká Bystřice
Házená Velká Bystřice

Kluby 2. ligy mužů

Sokol Úvaly HC TJ Náchod ElektroPraga Jablonec
Sokol Úvaly HC TJ Náchod B ElektroPraga Jablonec
TJ AŠ Mladá Boleslav  1. HC Pardubice Liberec Handball
TJ AŠ Mladá Boleslav 1. HC Pardubice Liberec Handball
HK .A.S.A. Město Lovosice B HK Slavia Praha Lokomotiva Louny
HK FCC Město Lovosice B HK Slavia Praha Lokomotiva Louny
HC Dukla Praha B TJ Chemička Ústí nad Labem
HC Dukla Praha B TJ Chemička Ústí nad Labem
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou TJ Jiskra Lázně Třeboň TJ Košutka Plzeň
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou TJ Jiskra Lázně Třeboň TJ Košutka Plzeň
HK Slavia VŠ Plzeň Lokomotiva Vršovice TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
HK Slavia VŠ Plzeň Lokomotiva Vršovice TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
Sokol Libčice nad Vltavou SK Praha 4 Lokomotiva České Budějovice
Sokol Libčice nad Vltavou SK Praha 4 Lokomotiva České Budějovice
TJ Sokol Žďár nad Sázavou Jiskra Havlíčkův Brod TJ Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Žďár nad Sázavou Jiskra Havlíčkův Brod TJ Lokomotiva Plzeň
Slavia Fatra Napajedla SK Kuřim SK HC Tišnov
Slavia Fatra Napajedla SK Kuřim SK HC Tišnov
TJ Sokol Dolní Cerekev HK Ivančice Sokol II.Prostějov
TJ Sokol Dolní Cerekev HK Ivančice Sokol II.Prostějov
TJ Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec na Hané Tatran Bohunice B
TJ Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec na Hané Tatran Bohunice
Sokol Telnice SHC Maloměřice Sokol Juliánov
Sokol Telnice SHC Maloměřice Sokol Juliánov
TJ Holešov Házená Uničov TJ Lesana Zubří
TJ Holešov – Přerov Uničov TJ Lesana Zubří
Sokol Ostrava DTJ Polanka SK Žeravice
Sokol Ostrava SHK Polanka nad Odrou SK Žeravice
KH Zbrojovka Vsetín HBC Olomouc 1966 MHK Karviná
KH Zbrojovka Vsetín HBC Olomouc 1966 MHK Karviná
Sokol Luhačovice TJ Rožnov pod Radhoštěm SKP Frýdek-Místek B
Sokol Luhačovice TJ Rožnov pod Radhoštěm SKP Frýdek-Místek B

Kluby Triglav pojišťovna extraligy mužů

TJ Cement Hranice B HK .A.S.A. Město Lovosice HBC RONAL Jičín
TJ Cement Hranice HK FCC Město Lovosice HBC RONAL Jičín
HCB OKD Karviná HC Dukla Praha B Talent M.A.T. Plzeň
HCB OKD Karviná HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň
HC Gumárny Zubří Handball KP Brno SKP Frýdek-Místek
HC Gumárny Zubří Handball KP Brno SKP Frýdek-Místek
HBC Strakonice 1921 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí
ČZ HBC Strakonice 1921 KH Kopřivnice TJ Sokol Nové Veselí

Sportovní oddíly ve Dvoře Králové nad Labem

Fotbal Florbal Volejbal
Fotbal Hokej Volejbal
Florbal - TJ Sokol Florbal - Team DK Karate
Florbal – TJ Sokol Florbal – Team DK Karate
Tenis Sokol Atletika
Tenis Sokol Atletika
Kuželky Horolezci Cyklistický oddíl
Kuželky Horolezci Cyklistický oddíl
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
Tělovýchovná jednota



2011 © 1hkdk.cz