Odkazy

Soutěže a výsledky

International Handball Federation European Handball Federation EHF Champions League
International Handball Federation European Handball Federation EHF Champions League
Český svaz házené Královéhradecký krajský svaz házené Extraliga házené
Český svaz házené Královéhradecký krajský svaz házené Extraliga házené
Házet nás baví Czech Handball Server Online zpravodajství ze zápasů házené a jiných sportů
Házet nás baví Czech Handball Server onlajny.cz
Internetové přenosy ze zápasů házené a jiných sportů Online zpravodajství ze zápasů házené a jiných sportů
tvcom.cz Záznamy mezistátních utkání a utkání ligy mistrů

Spřátelené kluby

Slavia Hradec Králové TJ Jiskra Kocbeře Athlétic Club de Bobigny
Slavia Hradec Králové TJ Jiskra Kocbeře Athlétic Club de Bobigny (FRA)

Kluby 1. ligy mužů

Sokol Vršovice HBC Strakonice 1921 TJ Praha Chodov
Sokol Vršovice HBC Strakonice 1921 TJ JM Chodov
HBC RONAL Jičín 1. HK Dvůr Králové HC TJ Náchod
HBC RONAL Jičín B 1.HK Dvůr Králové TJ Náchod
TJ Bystřice pod Hostýnem Legata Hustopeče HC Zlín
HK Bystřice pod Hostýnem Házená Legata Hustopeče HC Zlín
SK Velká Bystřice SHC Maloměřice
Házená Velká Bystřice SHC Maloměřice

Kluby 2. ligy mužů

HK .A.S.A. Město Lovosice B TJ Košutka HC Dukla Praha B
HK FCC Město Lovosice B TJ Košutka HC Dukla Praha B
Sokol Libčice nad Vltavou Liberec Handball TJ Sokol Šťáhlavy
 Sokol Libčice nad Vltavou Liberec Handball TJ Sokol Šťáhlavy
HK Baník Most TJ AŠ Mladá Boleslav ElektroPraga Jablonec
HK Baník Most TJ AŠ Mladá Boleslav ElektroPraga Jablonec
TJ Chemička Ústí nad Labem HK Slavia VŠ Plzeň Lokomotiva Louny
TJ Chemička Ústí nad Labem HK Slavia VŠ Plzeň Lokomotiva Louny
Lokomotiva České Budějovice TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí TJ Sokol Žďár nad Sázavou
TJ Lokomotiva České Budějovice TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí TJ Sokol Žďár nad Sázavou
 1. HC Pardubice Sokol Úvaly Jiskra Havlíčkův Brod
1.HC Pardubice Sokol Úvaly Jiskra Havlíčkův Brod
HBC Strakonice 1921 Sparta Kutná Hora HK Slavia Praha
HBC Strakonice 1921 B Sparta Kutná Hora HK Slavia Praha
Lokomotiva Vršovice TJ Jiskra Lázně Třeboň TJ Praha Chodov
Lokomotiva Vršovice TJ Jiskra Třeboň TJ JM Chodov B
SK Kuřim Tatran Bohunice B Sokol Telnice
SK Kuřim Tatran Bohunice Sokol Telnice
TJ Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice Sokol Kostelec na Hané
TJ Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice Sokol Kostelec na Hané
HBC Olomouc 1966 Sokol II.Prostějov TJ Sokol Dolní Cerekev
HBC Olomouc 1966 TJ Sokol II.Prostějov TJ Dolní Cerekev
SHC Maloměřice Sokol Juliánov SKKP Handball Brno
SHC Maloměřice B Sokol Juliánov SKKP Handball Brno B
MHK Karviná Sokol Luhačovice TJ Holešov
 MHK Karviná TJ Sokol Luhačovice TJ SOGOS Holešov
Slavia Fatra Napajedla Házená Uničov SKP Frýdek-Místek B
 TJ Fatra Slavia Napajedla Házená Uničov Pepino SKP Frýdek-Místek B
KH Zbrojovka Vsetín Sokol Ostrava DTJ Polanka
KH Zbrojovka Vsetín Sokol Ostrava SHK Polanka nad Odrou
TJ Rožnov pod Radhoštěm SK Žeravice TJ Lesana Zubří
TJ Rožnov pod Radhoštěm SK Žeravice TJ Lesana Zubří

Kluby Strabag Rail Extraligy mužů

TJ Cement Hranice B HK .A.S.A. Město Lovosice HBC RONAL Jičín
TJ Cement Hranice HK FCC Město Lovosice HBC RONAL Jičín
HCB OKD Karviná HC Dukla Praha B Talent M.A.T. Plzeň
HCB Karviná HC Dukla Praha Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň
HC Gumárny Zubří SKKP Handball Brno SKP Frýdek-Místek
HC ROBE Zubří SKKP Handball Brno Pepino SKP Frýdek-Místek
Tatran Litovel KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí
TJ Tatran Litovel KH Kopřivnice TJ Sokol Nové Veselí

Sportovní oddíly ve Dvoře Králové nad Labem

Fotbal Hokej Volejbal
Fotbal Hokej Volejbal
Florbal Sokol Atletika
Florbal Sokol Atletika
Tenis Karate Kuželky
Tenis Karate Kuželky
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem Horolezci Cyklistický oddíl
Tělovýchovná jednota Horolezci Cyklistický oddíl



2011 © 1hkdk.cz