Béčko vyhrálo v Ledči

90807111957

Poslední utkání sezony sehrála v sobotu rezerva mužů v Ledči nad Sázavou proti místnímu „B“ týmu. Jakýkoliv bodový zisk Dvora by znamenal jeho celkové vítězství ve Východočeské lize.

Úvod utkání Dvoráci poněkud zaspali. V 10. minutě to bylo 4:1 pro domácí hráče, poté se ale karta začala obracet. Střelecky se chytili Kotík a Černý a rázem vedl Dvůr o čtyři branky. Na konci první půle ale Ledeč dokázala využít své připravené pozice, unáhlenou střelbu Dvoráků a dotáhla tak na poločasových 11:12 pro Dvůr.

Začátek druhé půle měl Dvůr výborný. Zahájil šňůrou čtyř branek, ale domácí se nevzdávali. Odpověděli naprosto stejně a tak 15 minut před koncem bylo skóre opět o branku nakloněno hráčům Dvora. V tento moment vzal odpovědnost na sebe Kotík a třemi brankami v řadě prakticky rozhodl o osudu utkání. Dvoráci si před závěrečnou fází utkání vypracovali pětibrankový náskok a ten už zkušenou hrou do konce zápasu nepustili. Konečné skóre utkání tedy zní – 20:24.

Celý tým pracoval po celé utkání velice dobře. Vynikl střelec Kotík a pochvalu zaslouží také pevná defenziva.

Dvorské „béčko“ dokázalo zvítězit ve Východočeské lize. Skvěle se povedla hlavně jarní část soutěže, kdy tým nepoznal přemožitele a neztratil ani bod. K pěknému úspěchu patří gratulace a poděkování všem, kteří se na něm podíleli. Bravo!!!

Branky: Kotík 12, Černý 4, Etrich a Gogolák 2, Voňka, Jokl, Godár po 1, Janeček 1/1

Sestava: Janeček – Černý, Etrich, Gogolák, Kotík, Labský M., Voňka, Jokl, Godár, Šimek, Dvořák, Zorád

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *