Do Dvora přijede Lokomotiva Plzeň

TJ Lokomotiva Plzeň

4. kolo Zubr extraligy se hraje tuto sobotu a Dvůr nastoupí v domácím prostředí proti týmu z Plzně. Utkání se hraje v tradičním čase v sobotu 26.9. od 17:00 hodin ve sportovní hale ve Strži.

Tým z města piva je tradičním účastníkem nejvyšší soutěže, v loňském ročníku obsadil 7. příčku a letos by chtěl proniknout do nejlepší šestky. Kádr našeho soupeře před sezonou nedoznal velkých změn a tak stejně jako v minulé sezoně se v plzeňském týmu snoubí zkušenosti a dravé mládí. Lídrem týmu je jednoznačně dnes již hrající legenda Šetlík, tomu sekunduje další velezkušený hráč, z Německa se navrátivší Bokr. Plzeň má ve svém středu také velké naděje, juniorské reprezentanty Bečváře, Vinkelhofera a Linharta (na konci minulé sezony na zkoušce v Kielu!). Plzeňský tým zatím nasbíral 6 bodů, když jedinou ztrátu zaznamenal na půdě Dukly (výhra v Jičíně, v Přerově a doma s Kopřivnicí). V tabulce tak okupuje 5. místo.

Dvůr čeká opět velmi těžký protivník a opět bude potřebovat Vaši velkou podporu. Přijďte v sobotním podvečeru podpořit házenkáře ve snaze získat první extraligové body. Těšíme se na Vás a na skvělou atmosféru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *