Domácí premiéra proti Hranicím

TJ Cement Hranice

První domácí zápas Dvora v Zubr extralize se odehraje tuto neděli 13.9. ve sportovní hale ve Strži od 10:30 hodin! Aby těch premiér nebylo málo tak právě toto utkání bude přímým přenosem vysílat sportovní kanál ČT 4 Sport. Sportovní přímý přenos ze Dvora Králové v televizi? Tak to tu ještě nebylo.

Soupeře budou mít Dvoráci opravdu těžkého. Tým Hranic v loňské sezoně dosáhl nejlepšího umístění v historii klubu, skončil na 5. místě. Také letos chtějí Hranice atakovat horní polovinu tabulky. Kádr našeho nedělního soupeře doznal před touto sezonou určitých změn. Tou hlavní je určitě návrat velezkušeného brankáře Kučerky z dlouholetého působeni v nejvyšší francouzské soutěži. Dalšími novými tvářemi Hranic jsou bývalý pivot Karviné Bednařík, ze Slovenska vracející se spojka Tůma a také juniorský reprezentant Diviš. Tým naopak opustila loňská ústřední postava spojka Hradil a do Zubří přestoupil střelec Stržínek. V prvním kole si Hranice poradili s celkem Kopřivnice na domácí palubovce 34:27.

Po dvou vysokých porážkách družstvo Dvora již potřebuje uhrát dobrý výsledek. Proto všichni fanoušci sportu ve Dvoře neváhejte a přijďte vytvořit v nedělním dopoledni opravdu bouřlivou kulisu a tu pravou domácí atmosféru. Staňte se domácím „osmým hráčem na hřišti“ a ukažme celé republice jak se fandí ve Dvoře! Hráči Vás budou potřebovat.

3 thoughts on “Domácí premiéra proti Hranicím”

  1. renca napsal:

    držím prsty at dnes vyhrajete?

  2. renca napsal:

    hoši nevadi,příště se ta podaří?

  3. raset napsal:

    Super, bezva, bojovali jste až do konce. Jen tak dál a body budou doma. Dík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *