Krajský přebor – žáci

Házená

V dalším kole krajského přeboru mládeže vybojovali mladší žáci našeho 1.HK Dvůr Králové n/L dvě těsná, ale cenná vítězství s žáky HC SKP Pardubice. Starší žáci nečekaně ztratili oba body s velmi tvrdě až záludně hrajícími domácími žáky stejného soupeře.

Mladší žáci

HC SKP Pardubice – 1.HK Dvůr Králové n/L     15 : 17 ( 7 : 8 )

Po celé utkání si naši žáci udržovali těsné vedení a je jenom škoda zahozených vyložených brankových příležitostí a neproměnění čtyř 7metrových hodů, které si v tomto utkání vytvořili.

Branky: Picha Lukáš 5, Kirschbaum Jan 3, Macejka Štefan 3, Jirousek Dominik 3, Voňka Petr 3

HC SKP Pardubice – 1.HK Dvůr Králové n/L     13 : 15 ( 8 : 5 )

Druhé utkání mladších žáků se pro naše hráče nevyvíjelo od samého začátku příznivě a teprve v samotném závěru  zlepšenou hrou v obraně a proměňováním 7metrových hodů ( Macejka ), dovedli  toto utkání do vítězného konce. Velmi dobrý výkon v obraně podal Ondřej Hajnyš.

Branky: Kirschbaum Jan 5, Macejka Štefan 4, Voňka Petr 2, Picha Lukáš 2, Chmelík Patrik 1, Hajnyš Ondřej 1

Starší žáci

HC SKP Pardubice – 1.HK Dvůr Králové n/L     26 : 24 ( 12: 14 )

Velmi tvrdě hrané utkání se od začátku vyvíjelo pro naše hráče příznivě  a žáci našeho 1.HKDK si udržovali mírný náskok. Ještě v polovině druhého poločasu naši žáci vedli a zdálo se, že toto utkání dotáhnou do vítězného konce. Domácí však přidali na důrazu a tvrdosti. Některé hrubé zákroky domácích za hranice pravidel,  nechali rozhodčí bez potrestání a utkání v samotném závěru otočili ve svůj prospěch.

Branky: Tomeš Tomáš 8, Mynář Pavel 5, Vrána Jan 5, Hynek Lukáš 4, Vitoušek Ondřej 1, Bonaventura Pavel 1

3 komentáře: „Krajský přebor – žáci

 • 12. října 2009 (15.18)
  Trvalý odkaz

  Škoda,ale je pravda,že jsem dost neproměnovali a nechali jsem se 5x zbytečně vyloučit a dokonce padla i červená karta a tím jsme bohužel oslabili celý tým.Tato prohra byla zbytečná,měli jsme celý zápas na vrch.Ale bohužel jak už je v článku napsáno,rozhodčí nepotrestali tvrdé zákroky na naše hráče a mi jsme to chtěli jen oplatit,bohužel na to doplatil celý tým.Doufám,že se stéto prohry ponaučíme a další utkání dotáhneme do vítězného konce.SkyMen

 • 12. října 2009 (18.45)
  Trvalý odkaz

  Páni ! .. Ty by si mohl psát v novinách ! 😀 Samozřejmě zápas jsem neviděl kvůli zranění a tak nechci hodnotit , ale na tuto prohru se musí zapomenout a jít dál . Teď nás čeká Ledeč , která si ztrátu vítěztví určitě nebude chtít vzít . Je to velmi důležitý zápas a doufám že už nastoupím a pomohu týmu . Ledeč je jeden z nejkvalitnějších týmů a proto bude zápas proti nim těžký , ale myslím si že pokud budeme hrát tak , jak my umíme a dáme do toho všechno , zvítězíme ! .. Newmann

 • 14. října 2009 (8.06)
  Trvalý odkaz

  Ano tvrdé zákroky na mě nebyly pískány

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.