Krajský přebor – žáci

Házená

V dalším kole krajského přeboru mládeže vybojovali mladší žáci našeho 1.HK Dvůr Králové n/L dvě těsná, ale cenná vítězství s žáky HC SKP Pardubice. Starší žáci nečekaně ztratili oba body s velmi tvrdě až záludně hrajícími domácími žáky stejného soupeře.

Mladší žáci

HC SKP Pardubice – 1.HK Dvůr Králové n/L     15 : 17 ( 7 : 8 )

Po celé utkání si naši žáci udržovali těsné vedení a je jenom škoda zahozených vyložených brankových příležitostí a neproměnění čtyř 7metrových hodů, které si v tomto utkání vytvořili.

Branky: Picha Lukáš 5, Kirschbaum Jan 3, Macejka Štefan 3, Jirousek Dominik 3, Voňka Petr 3

HC SKP Pardubice – 1.HK Dvůr Králové n/L     13 : 15 ( 8 : 5 )

Druhé utkání mladších žáků se pro naše hráče nevyvíjelo od samého začátku příznivě a teprve v samotném závěru  zlepšenou hrou v obraně a proměňováním 7metrových hodů ( Macejka ), dovedli  toto utkání do vítězného konce. Velmi dobrý výkon v obraně podal Ondřej Hajnyš.

Branky: Kirschbaum Jan 5, Macejka Štefan 4, Voňka Petr 2, Picha Lukáš 2, Chmelík Patrik 1, Hajnyš Ondřej 1

Starší žáci

HC SKP Pardubice – 1.HK Dvůr Králové n/L     26 : 24 ( 12: 14 )

Velmi tvrdě hrané utkání se od začátku vyvíjelo pro naše hráče příznivě  a žáci našeho 1.HKDK si udržovali mírný náskok. Ještě v polovině druhého poločasu naši žáci vedli a zdálo se, že toto utkání dotáhnou do vítězného konce. Domácí však přidali na důrazu a tvrdosti. Některé hrubé zákroky domácích za hranice pravidel,  nechali rozhodčí bez potrestání a utkání v samotném závěru otočili ve svůj prospěch.

Branky: Tomeš Tomáš 8, Mynář Pavel 5, Vrána Jan 5, Hynek Lukáš 4, Vitoušek Ondřej 1, Bonaventura Pavel 1

46 komentářů: „Krajský přebor – žáci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.