Mládež

Házená

Tento víkend pokračují dalšími koly soutěže našich mládežnických týmů.

Mladší dorost

Naši mladší dorostenci v sobotu zavítají na půdu 3. celku 2.ligy mladšího dorostu, HSK Tygři Ústí nad Labem. Svěřenci trenéra Karla Schmidta po třech odehraných kolech figurují na 5. místě s bilancí 1 výhra, 2 porážky a budou se určitě snažit tuto nepříznivou bilanci vylepšit. Držíme jim palce!

Starší žáci

Starší žáci mají za sebou prozatím jedno odehrané utkání, kdy si odvezli 2 body z Hradce Králové po vysokém vítězství 37:10 a usadili se tak prozatím na 4. místě průběžné tabulky. Tuto neděli je čeká letošní domácí premiéra. Soupeřem jim bude družstvo TJ Sokol Chrudim, které figuruje na 3. místě se stejným počtem bodů jako naši mladíci. Přijďte se podívat na pěkné utkání a podpořit naše hráče. Utkání začíná v 10 hodin ve sportovní hale ZŠ Strž.

Mladší žáci

Stejně jako starší žáci i mladší žáci mají za sebou měření sil s jediným soupeřem a vedli si neméně úspěšně. Slavii Hradec Králové porazili 28:2 a 30:6.

O tomto víkendu je čeká stejný soupeř jako jejich starší kolegy. TJ Sokol Chrudim je na 4. místě s bilancí 2 porážky a 1 výhra. Naši hráči se po úspěšném startu v Hradci Králové usadili na 2. místě. Uvidíme, zda se jim podaří jejich úspěšná bilance rozšířit i v domácím prostředí. Přijďte naše mladíky podpořit! Utkání začíná tuto neděli od 9 a 11 hodin ve sportovní hale ZŠ Strž.

1 thought on “Mládež”

  1. SkyMen napsal:

    Hošii musíme je rosekat xD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *