O víkendu se týmy představí na hřištích soupeřů

Tento víkend se do svých soutěží zapojí hned 5 týmů místního 1. HK. Všechna družstva však musí za svým soupeřem cestovat a tak bude ve sportovní hale Strž tento víkend házenkářská pauza.

Sobota

Do Pardubic se vydávají hned 3 celky. Tradičně dvě utkání se svým soupeřem sehrají mladší žáci, síly s týmem Pardubic změří také jejich starší kolegové. Svoji soutěž v sobotu zahajuje také B tým. Ten se bude letos opět chtít poprat o konečné vítězství ve východočeské lize. Tým plný mladíků doplněný o zkušené borce ukáže svou formu proti rezervě Pardubic.

Dalším družstvem, které zasáhne v sobotu do bojů o body budou mladší dorostenci. Ti se za svým soupeřem vydají do Náchoda. Tým kouče Schmidta bude chtít přerušit sérii tří porážek a výhrou si zajistit důležité body do tabulky.

Neděle

V  7. kole Zubr extraligy cestuje A tým na půdu již tradičního soupeře z Přerova. Souboj nováčků extraligy se hraje od 11:00 hodin a rozhodne se v něm, který z týmů získá svoje první body do tabulky soutěže a odpoutá se tak z posledního místa.

3 thoughts on “O víkendu se týmy představí na hřištích soupeřů”

 1. puummy napsal:

  Ahoj. Tak jak to vydíte pánové s Přerovem?

 2. raset napsal:

  tak doufám, že se to konečně zlomí. hodně štěstí a góóólů.

 3. puummy napsal:

  Chlapci nevadí, bohužel se ještě bodovat nepovedlo ale příště už snad body získáte:)
  (35:22)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *