Tragický výkon v Přerově

Z utkání v PřerověSokol HC Přerov – 1. HK Dvůr Králové 35:22 (17:8)

V 6. Kole byl v Přerově k vidění souboj nováčků, kteří na premiérové body stále čekali. V utkání hraném v nedělním dopoledni chyběl Dvoru nemocný Fiedor, naopak do sestavy se po zranění vrátil Bělohlav. Po dobrém výkonu v Kopřivnici chtěl dvorský tým konečně bodovat, bohužel utkání pro něj skončilo opravdu katastrofálně…

Úvod utkání rozhodně nenasvědčoval žádnému debaklu. Zápas byl však vyrovnaný pouhých 10 minut. Potom už na hřišti existovalo jediné mužstvo a to domácí Přerov. Dvůr naprosto vypadl z role, statický útok, chybující a prostupná obrana, to všechno nahrávalo s nadšením hrajícím domácím k vybudování rozhodujícího náskoku už v průběhu první půle. Poločas 17:8 mluví za vše!

Po bouři v kabině Dvora přišlo částečné zlepšení, které trvalo do poloviny druhého poločasu, nutno dodat, že na nějaké výrazné snížení to nestačilo a domácí drželi neustále zápas pevně ve svých rukách. Závěrečná část zápasu se nesla opět v duchu herního úpadku Dvora. Přerov tak v klidu a pohodě navyšoval náskok až na konečných, pro Dvoráky ostudných 35:22.

Nezbývá než se omluvit všem příznivcům za předvedený „výkon“. Hra, kterou Dvůr v Přerově předvedl by zřejmě nestačila ani na 2. ligu…V zápase chybělo naprosto vše, pohyb, nasazení, agresivita a také bojovnost, která Dvoráky vždy zdobila. Jediný kladem utkání je návrat Bělohlava po zranění a jeho dobrý výkon, když společně s Grohem drželi Dvůr alespoň trošku nad hladinou, jinak tým propadl na celé čáře. Nezbývá než se poučit, rychle zapomenout a koncentrovat se na nadcházející utkání proti Třeboni již tuto sobotu 17.10. od 17:00 v hale ve Strži. Celý tým bude chtít odčinit blamáž v Přerově a věří , že jim v tom Vy, fanoušci pomůžete. Všichni jste srdečně zváni!!!

Branky: Bělohlav 5, Groh 5, Klouček 4, Železňák 3/2, Jůza, Kulhánek, Hracha, Hanák a Voňka po 1

Sestava: Babčaník,Vaněček – Etrich, Kotík, Bělohlav, Jůza, Kulhánek, Voňka, Hracha, Groh, Železňák, Klouček, Zelinka, Hanák

Rozhodčí: Simu, Nesvadba

Vyloučení: 5:7 (ČK 1:0)

Sedmičky: 3/3 – 3/2

Diváků: 240

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *