V sobotu zápasy v Náchodě

Tento víkend si v hale ve Strži dává házená pauzu. Hned 3 týmy 1.HK Dvůr Králové zajíždějí v sobotním dopoledni ke svému utkání do náchodské haly Na Hamrech.

Tradičně dvojutkání sehrají se svým soupeřem mladší žáci. Ti by měli v obou zápasech potvrdit roli favorita a proti domácímu Náchodu, který na výhru ještě nedosáhl, zvítězit. Body v boji o čelo tabulky by se náramně hodily.

Také starší žáci mají před sebou dva zápasy. Představí se jak proti domácímu „A“ týmu, tak proti výběru „B“. Hlavně zápas s domácím „áčkem“ slibuje zajímavou podívanou, když oba soupeři bojují o samotné čelo soutěže.

Třetím týmem, který změří své síly s Náchodem bude rezerva mužů. Ta bude do Náchoda odjíždět ve velmi dobré náladě po výborně zvládnutých domácích utkáních (výhra s Ledčí 40:10 a s Turnovem 42:23) z předminulého víkendu. I tento zápas slibuje kvalitní podívanou, protože domácí „B“ tým ještě v sezoně nepoznal hořkost porážky. Jisté je, že Dvorákům bude v zápase chybět zraněný Černý.

Držte všem našim kolektivům palce ať už přímo v Náchodě anebo alespoň na dálku!

Zubr extraliga má tento víkend reprezentační pauzu. V dalším kole však čeká všechny fanoušky sportu ve Dvoře opravdová lahůdka. V sobotu 7.11. totiž do Dvora zavítá úřadující mistr ČR, celek HCB OKD Karviná. Již teď se můžete těšit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *