Víkend ve Strži ve znamení házené

Příznivci házené si nadcházející víkend přijdou na své. V sobotu i v neděli budou ve sportovní hale ve Strži k vidění určitě velmi zajímavá střetnutí, která byste si neměli nechat ujít!

Sobota

Házenkářský program zahájí v 10:00 hodin starší žáci proti Ledči nad Sázavou. Po těsné prohře v Pardubicích budou chtít žáci napravit svou reputaci a zvítězit.

Po starších žácích nastoupí B tým mužů proti soupeři ze stejného města. Mužská rezerva 1. HK, stejně jako žáci, v Pardubicích prohrála a tak bude bojovat o první výhru v soutěži. Utkání začne v 11:00 hodin.

Vrcholem dne bude extraligový zápas mezi 1. HK a Třeboní. Po ostudné porážce v Přerově budou chtít domácí zvítězit a přesvědčit házenkářskou veřejnost, že si zaslouží hrát extraligu. Soupeř z Třeboně v dosavadním průběhu extraligy nasbírala 6 bodů (3 výhry v domácím prostředí – Lovosice, Jičín a Kopřivnice) a v tabulce ji patří 7. Pozice. Mezi opory Třeboně patří brankář Pristaš, spojky Šulc, Mošovský a Naimann a také křídlo Kubík. Utkání slibuje určitě zajímavou podívanou a všichni fanoušci jsou srdečně zváni, podporu budou hráči domácích pravdu velmi potřebovat!! Zápas začíná tradičně v 17:00 hodin.

Neděle

Nedělní program zahájí mladší dorostenci. Těm se zatím příliš nedaří, ale dlužno dodat, že trpí velmi úzkým kádrem a tak hlavně sbírají zkušenosti. Od 10:30 hodin jim soupeřem bude tým Zruče nad Sázavou.

Svoje druhé víkendové utkání absolvují muži B. Soupeřem jim bude nepříjemný tým Turnova. V domácím prostředí by ale Dvůr ztrácet body neměl, jak se mladému týmu povede se můžete přesvědčit od 12:00 hodin.

Zápasů bude o víkendu k vidění více než dost. Přijďte vytvořit všem týmům opravdu domácí prostředí a přesvědčit se, že házená je krásný sport!

1 thought on “Víkend ve Strži ve znamení házené”

  1. renca napsal:

    hoši,gratuluji k první výhře.Doufám,že nebude poslední.DRŽÍM VÁM PRSTY??????????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *