Východočeská liga – muži B

Házená
Hned dvě víkendová utkání absolvovala rezerva mužů. V sobotu i v neděli si se svým soupeřem jednoznačně poradila. Hlavně v druhých poločasech Dvoráci naprosto dominovali a navíc předváděli velice pěknou hru, která těšila nejen je samé, ale také přítomné diváky! Nezbývá než dodat jen tak dál, protože tento víkend se „béčku“ podařil opravdu na jedničku.

1.HK Dvůr Králové B – Ledeč nad Sázavou B   40:10 (13:6)

V prvním domácím zápase sezony se hráči rozjížděli poměrně pomalu a v prvním poločase jako by ještě hosty šetřili. Druhá půle ale ukázala o kolik je Dvůr lepší. Jeden rychlý útok za druhým doslova rozebral hru hostů, kteří prakticky rezignovali na nějaký odpor. To ale dvorskou mašinu nezastavilo a tak pokračoval festival trháků a rychlých protiútoků. Skóre se na konci zápasu zastavilo na famózních 40:10!

Branky: Šimek 12, Černý 8/2, Jůza 8/6, Etrich 4, Gogolák 3, Dvořák 3, Jokl 2

Sestava: Janeček, Šturma – Černý, Šimek, Gogolák, Etrich, Jokl, Picha, Zorád, Dvořák, Jůza

1.HK Dvůr Králové B – TJ Turnov  42:23 (16:13)

Nedělní zápas jako by byl kopií toho sobotního. Vcelku vyrovnaná první půle a pak doslova likvidace soupeře v poločase druhém. Opravdu skvělou a rychlou hru, na kterou Turnov nestačil, představil Dvůr v druhém poločase. Pěknými akcemi rozhodně Dvoráci nešetřili a potleskem se rovněž nešetřilo. V závěrečných osmi minutách vstřelili hráči Dvora hned 10 branek a utkání tak končilo v exhibičním duchu. 42:23, to je výsledek, který mluví za vše!

Branky: Kotík 10, Gogolák 6, Etrich 6, Zelinka 5, Šimek 5/1, Černý 4, Zorád 3, Jokl 2, Labský 1

Sestava: Janeček, Novák, Šturma – Černý, Šimek, Gogolák, Etrich, Kotík, Jokl, Zorád, Dvořák, Zelinka, Picha, Labský