Český pohár – 3. kolo

HázenáLetos byl tým Dvora nasazen až do 3. kola soutěže, vzhledem k nasazení bylo jasné, že doma utkání neodehraje a tak je vylosování přivedlo do Ledče nad Sázavou. Postup byl pro účastníka extraligy povinností.

TJ Kovofiniš Ledeč  – 1.HK Dvůr Králové 27:31 (11:16)

Velmi motivovaný domácí tým vstoupil do utkání lépe, Dvoráci ale mírný náskok dotáhli a skóre bylo vyrovnané až do 20. minuty. Potom se projevila převaha extraligisty a do konce poločasu si vybudoval náskok 5 branek. Poločasový stav  byl 11:16 z pohledu domácích.

V poločase druhém svůj vybudovaný náskok Dvůr víceméně udržoval, k čemuž mu stačil nepříliš povedený výkon hlavně v obrané fázi. Pozitivem utkání je určitě to, že se výrazněji brankově prosadilo hned několik hráčů. Povinnost byla splněna, nic víc, nic míň. Výhra v Ledči 31:27.

Další kolo poháru se hraje už 25.11., los ještě znám není, ale dá se předpokládat, že Dvůr bude za svým soupeřem opět cestovat.

Branky: Klouček 7, Groh 6, Bělohlav 5, Zelinka 5/1, Hracha 4, Kotík 3, Železňák 1/1

Sestava: Babčaník, Vaněček – Šimek, Etrich, Gogolák, Kotík, Bělohlav, Groh, Voňka, Klouček, Hracha, Železňák, Zelinka, Hanák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *