Další slavný klub ve Dvoře


Po mistrovské Karviné se ve Strži představí další celek, který má na České (Československé) házenkářské scéně výsadní postavení – Dukla Praha. Náš sobotní soupeř si ve své bohaté historii připsal nespočet úspěchů, mimo jiné 3x vítězství v nejprestižnější Evropské soutěži PMEZ (v letech 1957, 1963, 1984) a také 30x zisk domácího titulu! V letošní sezoně se Dukle daří, v tabulce Zubr extraligy je na 2. místě se ziskem 20 bodů.

Tuto sobotu tak bude k vidění souboj posledního týmu tabulky s letošním aspirantem na titul. Jasná záležitost? Možná, ale utkání bude mít bezpochyby velký náboj. V týmu Dvora letos nastupuje hned několik odchovanců Dukly, kteří zde hostují. Zelinka, Bělohlav, Železňák a Tesař a to ještě v minulém ročníku soutěže v pražském celku hostoval brankář Vaněček. Ale také naopak, totiž na straně Dukly je znát stopa dvorské házené. Jakub Kastner, talent s házenkářské líhně Dvora, který ještě letošní jaro pomohl vyhrát 1. ligu, letos patří do základního kádru Dukly Praha. A to ještě v juniorských týmech Dukly nastupují další odchovanci Dvora (Vodička, Tesař). Utkání tedy slibuje opravdu velice zajímavou podívanou, kterou by si opět neměl žádný fanoušek sportu nechat ujít.

Zápas se hraje tuto sobotu 21.11., tradičně od 17:00 v hale ve Strži. Přijďte domácím borcům vytvořit bouřlivé prostředí a jako vždy je povzbudit, tým Vás bude potřebovat. Všichni jste srdečně zváni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *