Omluva všem fanouškům – pohár s Třeboní velká bída…

1.HK Dvůr Králové – TJ Jiskra Třeboň  24:26 (12:11)

Osmifinále domácího poháru přivedlo ve středu do Strže soupeře z Třeboně. Vzhledem k termínu zápasu a náročnému cestování týmu z jihu Čech, byli Dvoráci favoritem utkání. Tuto úlohu však nesplnili, když převedli opravdu velmi nepodařené představení. Domácí ani hosté neměli k dispozici úplný kádr.

Takřka od začátku utkání si domácí tým udržoval mírné vedení, poločas skončil 12:11, ale nutno dodat, že se nehrála nijak oku lahodící házená, spíše naopak. Na obou stranách bylo k vidění spousta chyb a hra byla místy dost neurovnaná. Na úvod druhé půle domácí hráči velmi lehkomyslně zahazovali jasné brankové příležitosti a tím drželi Třeboň neustále ve hře. Právě tyto situace se v závěru zápasu Dvoru vymstily. 2 minuty před koncem za stavu 24:23 ještě Babčaník lapil hostům sedmičku, to byl ale jediný světlý moment na domácí straně v samém závěru. Svoje šance Třeboň na rozdíl od domácích využila a dokázala tak ve Dvoře vyhrát a postoupit do čtvrtfinále poháru. Konečný stav 24:26 a domácí diváci po právu neskrývali velké rozčarování!

Utkání se Dvoru vůbec nepovedlo. Při vší úctě k soupeři, Třeboň byla při zopakování výkonu proti Dukle, zralá na debakl. Nedařilo se však téměř nic a všichni zainteresovaní si musí sáhnout do svědomí…Za výkon je třeba se omluvit všem fanouškům dvorské házené, takto se s přízní diváků nehazarduje!!! Všichni doufají, že na tým nezanevřete a budete dál skvěle fandit a držet palce!

Branky: Klouček 6, Fiedor 5, Kotík 4, Zelinka a Hracha 3, Šimek, Etrich a Groh po 1

Sestava: Babčaník, Vaněček – Etrich, Fiedor, Gogolák, Groh, Hracha, Klouček, Kotík, Picha, Šimek, Voňka, Zelinka, Železňák

V neděli do Hranic se asi nepojede v úplně nejlepší náladě, Dvoráci ale dají do zápasu všechno a budou se chtít rehabilitovat za středeční průšvih. Těšit se všichni fanoušci mohou na 5.12., na Miluláše totiž do Strže přijede Jičín a derby slibuje opravdu parádní zápas.

5 komentářů: „Omluva všem fanouškům – pohár s Třeboní velká bída…

• 26. listopadu 2009 (19.58)
    Trvalý odkaz

Proč hlavní trenér postavil hráče, co v extralize neodehráli ani nudli?

• 26. listopadu 2009 (20.05)

Hlavně by se mněl omluvit všem diváků a hráčům trenér Hracha

• 26. listopadu 2009 (23.55)

Pokud má kdokoliv potřebu se ke středečnímu zápasu s Třeboní nějakým způsobem vyjádřit, tak tomu určitě nemůžu zabránit. Chci jen říct, že chybovat je lidské a oba trnéři jsou „jen“ lidé a základním lidským nedostatkem je předvídat bouřku, když je hezké počasí. Dvůr vedl celé utkání až do tuším 58.minuty. Kdo mohl předvídat, že výsledek bude takový, jaký byl?
    Myslím, že se autor v článku k tomuto zápasu vyjádřil dost jasně a že zazněla několikrát omluvná slova.
    Mě osobně prohra s Třeboní bolí stejně jako Vás ostatní, ale…musíme se poučit z vlastních chyb a přitom jít dopředu.
    Je třeba se připravit na poslední 3 kola podzimní části extraligové soutěže a z toho jedno hrajeme doma s Jičínem příští týden. Věřím, že bude ve Strži tak úžasná divácká kulisa, jako při utkání s Duklou a v ostatních zápasech.