V sobotu do Strže na házenou!!!

Hned pět utkání bude tuto sobotu k vidění ve sportovní hale ve Strži. Své zápasy odehrají mladší i starší žáci stejně jako oba týmy mužů.

Házenkářský program zahájí v 10:30 rezerva mužů. Ve svém posledním utkání podzimní části východočeské ligy bude hájit domácí neporazitelnost proti týmu z Železného Brodu. Po prohře v Náchodě budou chtít dvorští mladíci navázat na vynikající domácí představení proti Ledči a Turnovu a do vyrovnané tabulky si připsat důležité dva body.

V pravé poledne nastoupí ke svému prvnímu utkání mladší žáci. S lídrem tabulky Jičínem sehrají tradičně dvojutkání, když druhý zápas startuje ve 14:00. Po pěkných výkonech a dvou výhrách minulý víkend v Náchodě čeká dvorské žáky vedoucí celek tabulky, který ještě nepoznal hořkost porážky.

Od 13:00 sehrají své utkání také starší žáci. Utkají se rovněž s Jičínem a v zápase budou chtít naplno bodovat, protože v utkání jsou favoritem. Tým má momentálně dobrou formu, což ukázal minulý víkend V Náchodě, když na půdě lídra soutěže dokázal remizovat.

Přijďte povzbudit naděje dvorské házené!

Vrcholem sobotního házenkářského dne ve Strži bude nepochybně utkání Zubr extraligy. Od 17:00 se domácí tým střetne s Karvinou. Družstvo Karviné je na české házenkářské scéně fenomén, což dokazuje také tím, že je úřadujícím mistrem ČR. V kádru našeho soupeře najdeme bezpočetzvučných jmen, ze kterých vyčnívá opora reprezentace Zdráhala a také další reprezentanti, brankář Mrkva, spojky Petrovský (minulou sezonu hrál baráž v dresu Frýdku), Šulc a pivot Požárek. V tabulce patří Karviné druhá příčka se ziskem 16 bodů.  V prvním střetnutí (předehrávka 20. kola) Dvoráci v Karviné prohráli 35:20, když na půdě mistra nezanechali vůbec špatný dojem. Favorit utkání je nad slunce jasný, ale domácí družstvo bude chtít ukázat, že házenou hrát také umí a co možná nejvíce Karviné zápas zkomplikovat. Tým trenérů Šulce a Hrachy by měl být v sobotu kompletní. Sobotní sportovní událost by si žádný fanoušek neměl nechat ujít.

Přijďte v hojném počtu vytvořit zápasu výbornou kulisu a podpořit domácí tým v boji proti přetěžkému soupeři. Jste srdečně zváni!!!
www.hcb-karvina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.