Hráči o pauze nezaháleli

HázenáŽe by se tým po posledním zápase rozešel a sešel se až 4.1. 2010 na prvním tréninku? Tak to ve Dvoře nechodí. O pauze se to totiž „dává na zem“. Fotbálek se i letos piloval důkladně. Již tradičně se 23.12. konal pod záštitou p. Zdeňka Halíře nohejbalový turnaj. Letošní klání dvojic se velmi vydařilo, zvítězila dvojice Groh – Voňka a předštědrovečerní nálada byla opravdu parádní!

Vrcholem sportovního dění ve Dvoře bývá každoročně před koncem roku kvalitně obsazený halový fotbalový turnaj Victory Cup. Stejně jako v minulých letech se ho účastnil také tým s velkým zastoupením házenkářů. Letos pod hlavičkou Negastro a právě tento název nesl štěstí. Negastro celý turnaj vyhrál! Nechal za sebou všechny týmy, nutno dodat, že to byli mančafty velmi kvalitní, doslova prošpikované vynikajícími fotbalisty. Tým si výhru dostatečně vychutnal a mohl tak pozvednout putovní pohár pro vítěze. Výhra se cení!

Snad to házenkářům z tohoto seskupení půjde v roce 2010 i v házené. Bylo by to třeba!

Tým Negastro 2009

Aleš Šolc (legenda) – Tomáš Groh (Votroci), Jiří Groh (1.hkdk), Dan Novák (TJ Dvůr Králové), Zbyněk Finger (SK Sparta Úpice), Radim Kulhánek (1.hkdk), Jakub Kastner (Dukla Praha), Lukáš Gogolák (1.hkdk) a Jiří Štěpař (TJ Jiskra Kocbeře)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *