Do Dvora míří Kopřivnice

Po nedlouhé zimní a reprezentační přestávce se tento víkend opět rozjíždí Zubr extraliga. Házenkáři Dvora přivítají na svém hřišti Kopřivnici.

Utkání slibuje velmi zajímavý souboj, obě mužstva totiž potřebují body a to velmi nutně. Kopřivnice je v současné době na 8. místě tabulky a bude bojovat o postup do playoff s Třeboní. Dvorákům začíná tímto zápasem série soubojů s týmy ze spodní části tabulky a jestliže se chtějí vyhnout poslednímu místu v tabulce po základní části, musí v těchto zápasech bodovat.

Tým Kopřivnice se opírá o svou osu týmu, tu tvoří zkušený brankář Fabián, levoruký Opálka, pivot Gřes a hlavně vysoký kanonýr Rachač (2. nejlepší střelec extraligy). Dvoráci sehráli v Kopřivnici své nejlepší střetnutí na cizích palubovkách, když prohráli až po boji 32:29. V sobotním utkání bude Dvoru chybět zraněný Kotík, jinak by měl být kádr kompletní (včetně posil Kastnera a Michajlíka).

Utkání se hraje tradičně v sobotu 6.2. od 17:00 hodin ve sportovní hale ve Strži. 1.HKDK věří, že si cestu na sobotní zápas najde co nejvíce fanoušků a Vaše podpora požene hráče v cestě za druhou výhrou v extralize. Přijďte proto vytvořit do haly onu pověstnou vynikající atmosféru, která po celý podzim provázela utkání ve Dvoře. Jste srdečně zváni!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *