ČlankyExtraliga

Souboj nováčků již tuto středu!!!

Po tom co v sobotu Dvoráci doslova darovali body Kopřivnici, je tu hned tuto středu 10.2., a řadě další domácí zápas. Do Strže přijede druhý nováček extraligy Sokol HC Přerov.

Soupeř Dvora je v tabulce na 10. místě se ziskem 5 bodů. Ty získal výhrami nad Dvorem a Frýdkem v domácím prostředí a před zimní pauzou dokázal remizovat v Kopřivnici. Po celou dobu soutěže se Přerov představuje ve velmi dobrém světle, až na výjimky hraje velmi dobrá a vyrovnaná utkání i s favority a to nejen na domácí půdě. Domácí tým tak nečeká opět nic lehkého. Hosté před sezonou velmi dobře posílili a doplnili kádr. Z Hustopečí (odstoupili z extraligy) přišli Zemánek, Pernička a gólman Bavlnka, po letech se z Karviné vrátil jejich odchovanec Kavka. Výkony mužstva se opírají právě o tyto borce a hlavně o v současnosti nejlepšího kanonýra celé Zubr extraligy Bechného.

Domácí tým po utkání s Kopřivnicí má určité obavy o start Kloučka a Groha. Oba by ale měli být k zápasu připraveni. Přerovu je rozhodně co vracet, prohra v prvním vzájemném měření v extralize na půdě Přerova skončila pro Dvůr debaklem 35:22. V souboji půjde kromě bodů také o sebevědomí do dalších duelů, protože v play-out se Dvůr a Přerov zcela jistě střetnou opět!

Zápas se hraje netradičně ve STŘEDU 10.2. od 18:00 h ve sportovní hale ve Strži. Po vynikající sobotní návštěvě a ještě lepší atmosféře domácí tým věří, že opět v hojném počtu příjdete podpořit Dvoráky v boji o důležité body! Všichni jste opět srdečně zváni!!!

Jeden myslel na “Souboj nováčků již tuto středu!!!

  • blahopřeji k výhře?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *