V sobotu přijede aspirant na titul Zubří

Svátek házené se chystá již na tuto sobotu ve Dvoře. Do Strže přijede tým s velkou tradicí, který v posledním období pravidelně bojuje o titul, leč neúspěšně. Zubří bude v utkání obrovským favoritem.

Tým našeho soupeře bojuje o druhou příčku v tabulce, tu také v tuto chvíli okupuje se ziskem 31 bodů. Zubří nastřílelo v ročníku suverénně nejvíce branek ze všech týmu, což také předznamenává jaký styl házené vyznává. Výborná obrana v čele s brankáři a bleskurychlý protiútok. O tom se přesvědčili i Dvoráci v podzimním utkání na půdě Zubří. Dvůr držel krok asi 20 minut, poté už nestačil a zápas skončil debaklem 45:20. Od té doby už ovšem nějaký čas uběhl a tak domácí tým věří, že favorita dokáže potrápit o něco víc.

V týmu Zubří působí hned několik reprezentantů. Ať již dospělých nebo těch juniorských, Mika, Hrstka, Číp, Říha, atd. a tak se mají fanoušci na co těšit. Dvůr nastoupí kompletní, tedy i s Grohem, chybět ovšem bude Kastner, který se po krátkém období v dresu Dvora vrací zpět do Dukly.

Zápas se hraje v sobotu 27.2. 2010 od 17:00 hodin ve sportovní hale ve Strži. Přijďte se podívat na měření sil jednoho z nejlepších týmů ČR a domácích borců. Pojďte si utkání užít a jako vždy skvěle podpořit 1HKDK v boji o co nejlepší výsledek. Jste srdečně zváni!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *