Jak dál v sezoně???

O víkendu skončila základní část Zubr extraligy, která rozdělila týmy na ty, kteří si zahrají PLAY – OFF (začíná už tento víkend) a na ty, kteří budou hrát skupinu o záchranu, PLAY – OUT (začíná o víkendu 27. – 28.3) .

Po 14-ti denní přestávce si tedy Dvůr zahraje skupinu o záchranu společně s Frýdkem, Přerovem a Třeboní. S těmito soupeři se utká doma i venku.  Tým na posledním místě po těchto kláních bude hrát baráž o udržení v extralize s vítězem 1. ligy.

Vzhledem k tomu, že 1.HK skončil v tabulce na posledním místě (horší vzájemná bilance s Frýdkem) vstoupí do PLAY – OUTu bez bodové bonifikace. Tabulka tedy vypadá následovně:

9.   Třeboň……………4 body

10. Přerov……………2 body

11. Frýdek – Místek…1 bod

12. Dvůr Králové………0 bodů

Rozpis utkání PLAY – OUTu ještě není znám, ale téměř jisté je, že Dvůr začne na půdě Třeboně. Ihned jak bude rozpis zápasů znám, uveřejníme ho jak na stánkách, tak na vývěsce.

1. HKDK tedy čekají velmi náročné boje a všichni v týmu věří, že Vaše přízeň a podpora bude nadále tak skvělá, jak tomu je v celé probíhající sezoně. Držte nám tedy palce, budeme Vás moc potřebovat!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *