Play–out začíná, Dvůr jede do Třeboně

Po pauze, která následovala po skončení základní části Zubr extraligy, pokračují boje v nadstavbové části. O tom, kdo skončí na posledním místě tabulky a bude tak o svou extraligovou příslušnost bojovat s vítězem 1. ligy v baráži, rozhodnou následující utkání čtveřice týmů (každý s každým, doma – venku) – Třeboně, Přerova, Frýdku – Místku a Dvora.

Dvoráci se nenacházejí v dobré situaci, v mini tabulce nemají ani bod a tak mají v Play – out nejhorší výchozí pozici. Bodový náskok svých rivalů se budou snažit umazávat již od prvního utkání, ke kterému cestují na půdu Třeboně (4 body).

S Třeboní se 1.HKDK v této sezoně střetnou už počtvrté. Dva duely v extralize skončily úspěchem domácích týmů ( ve Dvoře 30:27, v Třeboni 29:25), v osmifinále Českého poháru na půdě Dvora vyhrála Třeboň 26:24. Všechna utkání byla tedy vyrovnaná.

Tým Dvora pojede do Třeboně bojovat o důležité body zřejmě kompletní. Utkání se hraje tuto sobotu 27.3. od 17:00 a online reportáž budete moci sledovat na serveru www.onlajny.cz.

V Play – out se dají očekávat velmi vypjaté a nervózní boje. Držte proto palce i na dálku!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *