Sobotní plán? Překvapit na Dukle a pak hurá na ples…

Poslední kolo základní části má před sebou Zubr extraliga. Dvůr v sobotu 6.3. zajíždí na půdu již jistého vítěze základní části soutěže. Od 17:00 změří Dvoráci své síly s Duklou Praha.

Favorit utkání je tedy více než jasný, ale svěřenci trenérů Šulce a Hrachy teď nemají špatnou formu a navíc s Duklou dokázali hrát na podzim v domácím prostředí více než vyrovnanou partii (27:28).

Tým kouče Pauzy se opírá o střelecké schopnosti spojek Poláška a Ramse, ale nebezpeční jsou všichni hráči, protože Dukla vyznává velmi kolektivní pojetí hry. V jejím dresu se představí také Jakub Kastner, který ještě před pár dny vypomáhal v důležitých utkáních Dvoru. V Praze by měl Dvorákům chybět zraněný Michajlík, jinak by měl být k dispozici celý kádr. Dvůr se pokusí na Dukle překvapit a bude čekat na výsledky dalších utkání týmů ze spodku tabulky.

Držte na dálku palce, utkání bude možné shlédnout na internetové stránce www.tvcom.cz, na reportáž se můžete těšit také na www.onlajny.cz. Díky za podporu.

Že bude mít v sobotu 1.HKDK napilno je jasné. Od 20:00 v Zábavním centru Zálabí totiž začíná již 60. PLES HÁZENÉ. Po velmi podařeném fotbalovém plese (info čtěte na www.fotbal-dvur.cz) je tu tedy pokračování ve znamení dalšího populárního sportovního kolektivu. Vy, kdo stále ještě nemáte zakoupen lístek nebo váháte, jestli se v sobotu zúčastníte, vězte, že zbývá ještě několik lístků na sezení (místa v prostoru restaurace). Budeme se na Vás těšit!!!

2 thoughts on “Sobotní plán? Překvapit na Dukle a pak hurá na ples…”

  1. raset napsal:

    Ahoj, sice jsme na Dukle nepřekvapili, ale myslím, že kluci bojovali a nedali se zadarmo. Teď už se jenom udržet v extralize a příští sezónu to bude opět lepší. Hodně štěstí v dalších zápesech.

  2. najlepszy sklep napsal:

    Wow, wonderful weblog layout! How long have you been running a
    blog for? you made running a blog look easy. The entire glance of your web site
    is great, as well as the content! You can see similar here sklep online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *