Opět souboj se Štolcarem? Do Dvora míří Frýdek – Místek

Po nevydařeném utkání v Třeboni je tu druhé pokračování nadstavby o 9. – 12. místo. Dvůr přivítá ve své hale celek Frýdku – Místku, tedy tým, se kterým se za poslední rok utká už popáté (loni 2 utkání v baráži, letos 2 v extralize)! Zatím byl v těchto zápasech vždy úspěšnější tým hrajícím na svém domácím hřišti a vzhledem k vývoji v tabulce by se měli Dvoráci co nejvíce snažit tuto tradici prodloužit. Pokud se totiž chtějí vyhnout baráži o udržení v extralize, musí zápasy ve Strži vyhrávat.

Frýdek má v tabulce jeden bod a tudíž by se Dvůr případnou výhrou odpoutal od posledního místa v tabulce. Hosté ale svou kůži nedají rozhodně lacino. Všichni máme jistě v živé paměti nervy drásající souboj ve Dvoře v základní části, který pro sebe Dvoráci doslova urvali až v posledních minutách. Navíc Frýdek před týdnem zahrál velmi podařené utkání v Přerově, když domácím podlehli až po boji. Hosté ze severu Moravy se opírají o brankáře Štolcara, spojky Vaculu a Hojníka, o křídlo Hese a o zkušenosti pivota Straky. Dvoráci by měli do zápasu nastoupit kompletní.

Od sobotního zápasu se dá očekávat veliká bitva, proto budou domácí borci moc potřebovat Vaši skvělou podporu. Přijďte vytvořit jako vždy onu pověstnou dvorskou kulisu a vytvořit tak hráčům to pravé házenkářské prostředí!!! Všichni jste srdečně zváni.

Utkání se hraje v sobotu 3.4. od 17:00 hodin ve sportovní hale ve Strži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *