Fandíme ve žlutém!!!

Již tuto sobotu se odehraje odveta baráže o extraligu. Do Dvora přijede tým KP Brno a ten má po prvním zápase náskok 4 branky (31:27). Dvoráky tak čeká velmi těžké práce. Na udržení extraligy bude potřeba svého soupeře porazit minimálně o 5 branek, případně o branky 4 (výsledek 30:26 a nižší).

Přijďte proto v co nejhojnějším počtu podpořit Dvoráky v posledním a také nejdůležitějším utkání sezony. Stejně jako v celé sezoně bude Vaši skvělou podporu celý tým velmi potřebovat!

Stejně jako v loňském barážovém zápase ve Dvoře, ten kdo přijde domácí tým podpořit ve žlutém (čepice, šála, tričko, mikina…) má vstup na utkání zdarma! Vytvořte tak „žluté peklo“ a pomozte Dvoru udržet extraligu i pro příští ročník.

Tešíme se na Vás tuto sobotu 22.5. v tradiční čas 17:00 ve sportovní hale ve Strži.

4 komentáře: „Fandíme ve žlutém!!!

 • 20. května 2010 (13.17)
  Trvalý odkaz

  Jen jim dejte těm Brňákům na prdel.

 • 22. května 2010 (17.53)
  Trvalý odkaz

  nevyšlo to, co? nevadí.sice je váš tým o trochu horší jak královo pole, ale snad to v té 1.lize dotáhnete do vítězného konce jako my bez prohry.Hold zoologická není vše.máte se co učit.ahoj a házené zdar

 • 22. května 2010 (18.18)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, bohužel jsme prohráli a sestoupili do 1.ligy…. přesto Vám pánové děkuji za pěkné vystupování v extralize a pevně věřím, že za rok se sejdeme u baráže do nejvyšší české soutěže.

 • 23. května 2010 (19.00)
  Trvalý odkaz

  Bylo to super. Nedali jste jim nic zadarmo. Není zač se stydět. Jen nás ve žlutém bylo trošku málo, ale neva za rok v extralize budeme zase tak si trička uchováme. Příští rok se už snad má postupovat rovnou. Tak dík a jedeme dál.

Komentáře nejsou povoleny.