Po roce opět baráž

To, čemu se chtěl tým 1. HKDK vyhnout, je tu. Po roce si Dvůr opět zahraje baráž, tentokrát ovšem nastoupí do dvoj utkání v opačné roli než před 12 měsíci. Tehdy jako vítěz 1. ligy vyzval extraligový Frýdek, letos vyzve extraligový Dvůr soupeř z Brna, místní klub KP, letošní suverénní vítěz 1. ligy.

První zápas se hraje už tuto sobotu 15.5. od 17:00 na půdě Brna. Odveta pak týden na to ve Dvoře 22.5. od 17:00. Favorita hledat zřejmě jen obtížně.

V Brně se utkání sehraje v rámci oslav 90 let brněnské házené. Dvoráky tak čeká jistě velmi těžký zápas ve výborné atmosféře vyprodané haly. Tým KP Brno letos prošel 1. ligu opravdu skvěle s náskokem 12 bodů a veze se na vítězné vlně. Oporami týmu jsou spojky Hubáček ( hostoval celý ročník v extraligovém Přerově), Mičola a Havíř a od jarní části také exkarvinský Hastík. Brno ale disponuje velmi kompaktním, mladým kádrem a vyznává útočnou házenou. Podrobnosti o našem soupeři se můžete dočíst na www.kpbrno.cz.

Dvoráci půjdou do baráže s odhodláním udržet extraligovou příslušnost i pro příští ročník. Času na doléčení šrámů není mnoho, ale tým by měl do Brna jet kompletní. Tým koučů Šulce a Hrachy by měl právě v těchto těžkých zápasech využít zkušeností, které nabral během roku v extralize. Klíčem k úspěchu bude maximální vůle, nasazení a bojovnost.

Takže je tu souboj kdo z koho!!! Držte nám v sobotu palce.