Žáci vezou z Jičína 5 bodů

HázenáS velmi lichotivou bilancí se vrátili naši žáci z utkáních krajského přeboru, hraná v baště východočeské házené Jičíně.

V přímém souboji o první místo v krajském přeboru  získali naši mladší žáci tři body a upevnili si vedoucí postavení v této soutěži. Ani starší žáci nedali svému soupeři během utkání žádnou naději na dobrý výsledek a s přehledem zvítězili.


Mladší žáci

HBC Jičín – 1.HK Dvůr Králové n/L  20 : 24 ( 10 : 13 )

Hned z prvního útoku se velmi pěkně na křídle uvolnil Dominik Jirousek a vstřelil úvodní gól tohoto utkání. V dalších minutách si naši žáci vytvořili až čtyřbrankový náskok, který si velmi  pestrou hrou udrželi až do konce zápasu.

O branky se rozdělili:

Kirschbaum Jan 9, Picha Lukáš 9, Koblasa Rudolf 3,   Jirousek Dominik 2 a Voňka Petr 1

HBC Jičín – 1.HK Dvůr Králové n/L  24 : 24 ( 10 : 14 )

Druhé utkání mělo podobný průběh jako to předešlé. Naši žáci po celé utkání vedli o dvě až tři branky a zdálo se, že vítězství jim nemůže uniknout. V posledních dvou minutách, kdy vedli ještě o tři góly ztratili hrubými chybami nepochopitelně tento náskok a doslova dovolili svému soupeři 5 sekund před koncem vyrovnat.

O branky v tomto utkání se rozdělili:

Kirschbaum Jan 8, Koblasa Rudolf 4, Černý Tomáš 4, Picha Lukáš 4,  Jirousek Dominik 3 a Štefan Macejka 1

Starší žáci

HBC Jičín  – 1.HK Dvůr Králové n/L  21 : 29 ( 10 : 14 )

V dobře rozehraném utkání předváděli naši žáci líbivou kombinační házenou ve které nedali svému soupeři žádnou naději na dobrý výsledek a postupným zvyšováním náskoku s přehledem zvítězili.

Velmi dobrý výkon opět podal náš brankář Robert Boháč, který svými zákroky udržoval pohodu ve hře našeho družstva.

O branky se rozdělili:

Tomeš Tomáš 13, Neumann Jan 5, Vrána Jan 4,  Čipera Josef 3, Vitoušek Matěj 2, Janeba Marek 1  a Boháč Robert 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *