ČlankyMuži BVýchodočeská ligaŽáci

Závěr sezony obstarají tuto neděli žáci a rezerva mužů

HázenáPoslední utkání této sezony házené ve Dvoře se odehrají následující víkend ve sportovní hale ve Strži. V neděli se na domácím hřišti představí mladší a starší žáci a také muži „B“ proti soupeři z Pardubic.

Souboje otevřou v 9:00 hodin mladší žáci, kteří budou hájit vedoucí pozici v tabulce. Na podzim dokázal tým trenérů Falty a Pichy ve dvou utkáních v Pardubicích svého soupeře porazit shodně o dvě branky. Jestliže se družstvu podaří opět dvakrát svého soupeře přehrát, tak si zajistí první místo v tabulce a tudíž titul přeborníka kraje! Druhý zápas se hraje od 12:30 hodin. Utkání slibují zajímavou a dramatickou podívanou.

Od 10:00  hodin se ve svém posledním utkání sezony 2009/2010 představí starší žáci. Na jejich konečné druhé příčce v tabulce se již nemůže nic změnit, ale se soutěží se chlapci budou rozhodně chtít loučit vítězně také proto, že pro některé hráče to bude v žákovské kategorii utkání poslední. Navíc mají Dvoráci Pardubicím co vracet, na podzim totiž ve městě perníku prohráli o dvě branky. Odveta bude tedy mít náboj a bude zajisté divácky atraktivní.

V 11:00 sehraje poslední zápas ročníku ve Východočeské lize rezerva mužů. Tým bude mít v nohách sobotní duel na půdě Ledče nad Sázavou, ale v sezoně už družstvo vedené trenérem Schmidtem ukázalo, že dvě utkání během víkendu nejsou problém…Obhájit první místo z loňské sezony se již nepodaří, ale výhra by znamenala jistotu druhé příčky v tabulce. Na podzim se v Pardubicích radovali z výhry domácí (22:21) a tak je soupeři co vracet.

Přijďte tuto neděli 6.6. povzbudit dvorské celky v závěrečných střetnutích sezony 2009/2010. Program začíná již v 9:00 hodin důležitým zápasem mladších žáků. Všichni jste srdečně zváni!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *