Před sezonou 2010/2011

HázenáV loňské sezóně jsme měli možnost poprvé v historii klubu hrát nejvyšší soutěž, která je samozřejmě o mnoho kvalitnější než 1.liga. I když jsme poté v barážové bitvě propadli s Brnem, určitě nám extraliga přinesla spoustu nových zkušeností pro mladé hráče, ale i pro ty starší.

Cíle pro sezonu:
Vzhledem k finanční náročnosti uplynulého ročníku jsme byli nuceni propustit ze svých služeb většinu hráčů, kteří hostovali. V plánu je hospodařit přibližně s polovičními náklady. Nicméně i v našem dresu se pravděpodobně objeví nové tváře. Cíle pro sezónu jsou jasné a to špička 1.ligy. Řekněme, že bychom považovali za neúspěch 4.místo. Hra bude založena na osvědčeném základním kádru a více příležitostí by též měli dostávat ti mladší. Do přípravy se též zapojili i velmi zkušení starší hráči. Chtěli bychom obnovit neporazitelnost v domácím prostředí „dvorské tvrze“ a přilákat co nejvíce fanoušků, kteří nám v minulosti nesčetněkrát pomohli svým povzbuzováním.

Další informace a zajímavosti klubu:
Klub byl nucen vzhledem k finanční situaci omezit veškeré nákladové položky na minimum. Rozpočet pro tuto sezonu je stanoven na 700 tis. Kc. Od této sezóny vítěz 1.ligy postupuje přímo do extraligy a nemusí hrát baráž. Toto je pro nás další motivací, nicméně nelze zakrývat, že finanční náročnost extraligy je o dost větší a nelze ji bezhlavě absolvovat bez generálního sponzora. Tímto sponzorem bylo pro nás v premiérové extraligové sezoně město, bez jehož pomoci bychom se pravděpodobně neobešli ani v případě vítězství v nadcházejícím ročníku.

Partneři:
Město D.K.n.L
J.Seidl & spol
Stavební společnost Žižka
pivovar TAMBOR
lékárna Roman Chaloupka
Holyday Pacific
Kooperativa a.s.

Realizační tým:
Hracha Karel (trenér)
Labský Martin (vedoucí družstva)

Změny v týmu
Přišli:
Daniel Michajlík, David Kořínek
Odešli:
Jan Železňák, Vojtěch Bělohlav, Jan Tesař, Jiří Klouček, Petr Vaněček, Tomáš Hanák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *