Příprava na sezonu v plném proudu

HázenáNáš A tým se již od 30.7. připravuje na nadcházející ročník 1. Ligy. Přípravu vede trenér Karel Hracha. Tradičně programem prvního tréninku byl seznamovací fotbal, následovalo nabírání fyzické kondice na kolech po okolí města.

V současné době přípravu poněkud komplikuje to, že není k dispozici hala z důvodu florbalových soustředění, takže naši hráči pokračují ve venkovních trénincích zaměřených na rychlost a vytrvalost.

Do přípravy se zatím zapojili tito hráči: Martin Babčaník, Pavel Šturma, Tomáš Janeček, Karel Hracha, Pavel Etrich, Martin Voňka, Daniel Fiedor, Jiří Groh, Radim Kulhánek, Jiří Šimek, Martin Zelinka, Miloslav Jůza, Jakub Labský.

Oproti loňskému roku tak chybí Jan Železňák, Jan Tesař, Vojtěch Bělohlav, kteří se vrátili zpět do Dukly Praha, dále Petr Vaněček a Jiří Klouček, kteří začali přípravu v týmu Náchoda. Martin Kotík a Lukáš Gogolák jsou v současné době pracovně vytíženi.

V průběhu přípravy by se k týmu měla připojit ještě čtveřice posil (jména včas prozradíme) a tým by tak měl být kompletní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *