V sobotu začínáme!

Tento víkend otevírá svoje dveře 1. liga, tedy soutěž, ve které se po roční pauze a sestupu ze Zubr extraligy, představí tým 1. HKDK.

Na úvod přijede do sportovní haly ve Strži tým z Nového Veselí. V loňské sezoně se toto mužstvo pohybovalo v dolní polovině tabulky, ale několikrát prokázalo, že se v 1. lize zabydluje. Nové Veselí těží ze skvělé práce s mládeží a sází téměř výhradně na své odchovance. V předchozích sezonách se tým z pomezí Čech a Moravy prezentoval atraktivním herním stylem, hodně branek dával, ale na druhou stranu také dostával. Mezi opory patří rozhodně mládežnický reprezentant Šůstek, který letos nastupuje i za Duklu Praha.

Domácí tým se oproti loňské sezoně proměnil, o čemž jsme Vás informovali. Do prvního utkání sezony jdou svěřenci trenéra Hrachy zřejmě v kompletním složení, tedy i s hradeckými posilami Kořínkem a Michajlíkem. Někteří hráči mají drobné šrámy, ale do utkání budou snad v pořádku. Nálada v týmu je dobrá a na utkání se celý tým těší.

Utkání se hraje v tradičním čase, tedy od 17:00 hodin ve sportovní hale ve Strži, tuto sobotu 25.9. 2010.

Přijďte v hojném počtu podpořit domácí házenkáře a pomoci tak 1. HKDK vstoupit do nové sezony vítězně. Těšíme se na Vás!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *