3 zápasy 6 bodů!!!

Házená

Velmi dobře vstoupili do soutěže mladší dorostenci našeho 1.HK Dvůr Králové n/L a po třech vítězstvích vedou tabulku II. ligy.

1.HK Dvůr Králové n/L  – Sokol Chrudim  29 : 24 ( 15 : 10 )

Proti kombinovanému družstvu Chrudimi a Pardubic si naši dorostenci v úvodu utkání vytvořili mírný náskok a proti houževnatému soupeři dovedli svoje utkání do vítězného konce.

O branky se rozdělili:

Tomeš Tomáš 11, Kirschbaum Jakub 8, Černý Kryštof 4, Kirschbaum Jan 3, Picha Lukáš 1, Neumann Jan 1, Vitoušek Matěj 1

TJ Sokol Úvaly  – 1.HK Dvůr Králové n/L  24 :26 ( 11 : 14 )

Ve velmi tvrdém a bojovném utkání začali naši dorostenci dobře a hned v  úvodu utkání se dostali do čtyřbrankového vedení. Tento náskok jim vydržel po celý první poločas. V polovině druhého poločasu domácí vývoj utkání otočili a dostali se do dvoubrankového vedení. Trenér našeho

družstva M. Falta si vyžádal oddechový čas po kterém se naši dorostenci šňůrou čtyř branek dostali znovu do vedení a taktickou hrou tento náskok udrželi až do konce zápasu.

O branky se rozdělili:

Kirschbaum Jakub 14, Tomeš Tomáš 8, Kirschbaum Jan 2, Paclík Michal 1, Neumann Jan 1

TJ Sokol Vršovice Praha B  – 1.HK Dvůr Králové n/L  16 :35 ( 7 : 16 )

Domácí pouze v úvodu utkání drželi s našimi dorostenci krok. Postupem času se začali prosazovat naši střelci Tomáš Tomeš a Jakub Kirschbaum. Velmi dobrým výkonem se přidal i brankář Robert Boháč, a tak náskok našeho družstva se postupně navyšoval. Závěr utkání byl již zcela v režii našich hráčů.

K utkání nastoupili a o branky se rozdělili:

Tomeš Tomáš 16, Kirschbaum Jakub 9, Neumann Jan 7, Koblasa Rudolf 1, Hynek Lukáš 1,  Kirschbaum Jan 1, Picha Lukáš, Čipera Josef, Mynář Pavel a druhý brankář Vitvar Jan

Trenéři družstva: Falta Miloslav a Picha Daniel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *