V sobotu na derby!

Po roční odmlce je tu opět derby Dvůr – Náchod. V předešlých letech šlo vždy o zápasy hrané v obrovském nasazení a hlavně před skvělou diváckou kulisou. Nejinak tomu bude jistě i nyní.

Následující zápas je navíc okořeněný účastí hráčů v týmu Náchoda (a nejen hráčů), kteří v loňské extraligové sezoně působili v dresu Dvora. Náchod přijede v sestavě i s Jirkou Kloučkem a Petrem Vaněčkem, koučem Náchoda je Petr Šulc a novým vedoucím družstva je Petr Skořepa, který ve Dvoře sehrál nespočet skvělých zápasů. O náboj zápasu tedy rozhodně není pochyb. Mezi opory soupeře patří jistě i brankáři Klesl a Kocián a pivot Štefan. V týmu Náchoda se rovněž zabydleli odchovanci Hrachový a Osoba. Náchod má zatím stejnou bilanci jako Dvoráci, tedy vítězství na domácím hřišti (s Jičínem „B“ 31:22) a prohru venku (v Šumperku 35:29).

Dvůr nastoupí zřejmě kompletní. Na utkání se v týdnu jistě pečlivě připraví, i když rozhodovat bude zřejmě aktuální forma. Týmy se totiž velice dobře znají.

Všichni příznivci sportu ve Dvoře přijďte povzbudit domácí házenkáře tuto sobotu 9.10. od 17:00 hodin do sportovní haly ve Strži. Zápas slibuje skvělou podívanou a Vaši podporu bude domácí tým velice potřebovat!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *