V sobotu přijede Litovel, předzápas dorostu se Zručí

Tento víkend bude rozehráno už 5. kolo 1. ligy, v němž 1.HKDK přivítá na svém hřišti již tradičního soupeře z Litovle.

S týmem Tatranu Litovel se Dvůr v 1. lize střetává několik let a navíc v něm jako hráč i trenér působil současný kouč Dvora Karel Hracha, takže zápasy s tímto mužstvem mají vždy o náboj navíc. Bilanci mají lepší Dvoráci, když při zápasech ve Strži neztratili s Litovlí ještě ani bod. V sobotu bude potřeba na tuto příznivou statistiku navázat a napravit tak velmi nepovedený zápas v Bystřici.

Litovel disponuje poměrně mladým kádrem, ve kterém hraje prim střelec Schmalz a hlavně brankář  Baránek, který patřil do kádru Zubří celou loňskou sezonu. Tým hostí má zatím stejný bodový zisk jako Dvoráci, tedy 4.

Tým Dvora v týdnu poctivě trénoval a cíl pro sobotní zápas je jasný. Zisk 2 bodů a navázání na výborný domácí výkon z derby s Náchodem. Hráči také chtějí odčinit opravdu nepodařený duel v Bystřici. V kádru pro utkání visí otazník nad karetním hříšníkem Babčaníkem, ale podle všeho by měl nastoupit, stejně jako Kulhánek a Jůza. Horší je to se zraněním nejlepšího střelce Dvora Jirky „Groškygóla“ Groha, o jeho startu se rozhodne zřejmě až těsně před zápasem.

Zápas se hraje v tradiční čas 17:00 ve sportovní hale ve Strži, tuto sobotu 23.10.

Předzápas sehrají od 15:00 mladší dorostenci. Ti hostí Tým Zruče nad Sázavou a budou hájit prozatímní neporanitelnost v soutěži. Ve 2. lize zatím tým kouče Schmidta předvádí pěkné výkony a Vaší pozornosti by jejich sobotní utkání rozhodně nemělo uniknout!

Všichni fanoušci sportu ve Dvoře, přijďte v sobotní podvečer podpořit 1.HKDK a vytvořit, jak je dobrým zvykem, v hale skvělou atmosféru. Budeme se na Vás těšit!

O víkendu budou ve hře všechny týmy 1.HKDK. O domácích utkáních píšeme výše. Shodou okolností také v sobotu pojedou týmy mladších a starších žáků a také muži „B“ do Pardubic, aby poměřily svoje síly s místním klubem. Dvorskou házenou tak čeká opravdu nabitá sobota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *