Se Šumperkem nezvykle v NEDĚLI, předzápas dorostu proti Třeboni

V 7. kole 1.ligy se domácí tým 1.HKDK utká s nováčkem soutěže ze Šumperka.
Náš soupeř si zatím vede velice zdatně, v tabulce mu se ziskem 8 bodů patří průběžná 5. příčka. Všechny své body posbíral Šumperk v domácím prostředí, na hřištích soupeřů hrál 2x a obě střetnutí prohrál. Tým našich hostí se zejména opírá o výkony střelců Laštůvky a Vobořila (1. a 2. místo v tabulce střelců 1. ligy).

Dvoráci se po nepovedených výkonech snad herně chytli v předchozím kole, kdy na půdě Karviné, v hodně kombinované sestavě, rozhodně nepropadli, ba naopak. Sestava na nedělní duel se bude skládat do poslední chvíle. Určitě nenastoupí zranění Michajlík a nově také Hracha, velký otazník visí nad Pichou a Jůzou také nad Etrichem. Jak známo, Groh odešel na limitovaný přestup do Jičína (do 1. 2. 2011) a tak je absencí více než dost. Situace se vyvinula tak, že jakákoliv další ztráta bodů v domácím prostředí by se rovnala veliké komplikaci. Pohled na tabulku hovoří za vše.

Utkání se hraje netradičně v NEDĚLI 14.11. 2010 od 16:00 hodin ve sportovní hale ve Strži.

Předzápas obstarají mladší dorostenci, jejichž soupeřem bude Třeboň. Tým 1.HKDK je ve 2. lize zatím stoprocentní (5 utkání = 10 bodů) a bude chtít na tuto sérii výher navázat také v nedělním popoledni. Zápas si rozhodně nenechte ujít, dorostenci totiž zatím hrají opravdu skvěle. Zápas začíná ve 14:00 hodin.

Všichni fanoušci sportu ve Dvoře, přijďte podpořit házenkáře a opět v hale vytvořit skvělou atmosféru, Vaši podporu budou moc a moc potřebovat!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *