Východočeská liga

1.HK Dvůr Králové – ŽBS Železný Brod 29:25 (14:10)

Poslední utkání podzimní části sehrála dvorská rezerva mužů na domácí palubovce proti tradičnímu soupeři ze Železnému Brodu. Na domácí půdě se „béčku“ daří a nejinak tomu bylo i nyní.

Zápas byl do 10. minuty vyrovnaný, stav byl 5:5. Poté si ale domácí mladá sestava vybudovala mírný náskok a ten držela až do konce poločasu. Střelecky se prosazovali všichni hráči a ukazatel skóre při odchodu do šaten ukazoval 14:10 pro Dvůr.

Druhou půli nezačali Dvoráci dobře, Brod se brankově dotáhl a začínalo se tak znovu. Domácí tým si držel nepatrné vedení až do 45. minuty, potom se ale hosté dostali do vedení 23:22, to běžela 50. minuta. Závěr utkání byl ale plně v režii Dvoráků. Závěrečných 8 minut zápasu vyhrál Dvůr 6:0 a rozhodl tak o trvání své domácí neporanitelnosti. Konečný stav 29:25.

Utkání se hrálo ve slušném tempu, dobrý výkon předvedli všichni hráči. Domácí sestava oproti minulým zápasům ještě více omladila a nevedla si vůbec špatně. Dobře zahráli mladší dorostenci Tomeš s Kirschbaumem. Brankově se prosadil také brankář Babčaník, který si vyzkoušel pro něj netradiční post pivota, svou jedinou branku ovšem zaznamenal z trháku…Za výkon zaslouží tým pochvalu.

Branky: Gogolák 6/1, Zelinka 5, Šimek 4, Junek 4/1, Kirschbaum 3, Tomeš 3, Ježek 2, Černý 1, Babčaník 1

Sestava: Šturma, Janeček – Ježek, Junek, Labský Martin, Černý, Kirschbaum, Tomeš, Šimek, Gogolák, Zelinka, Babčaník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *