Turnaj Zruč nad Sázavou

Z utkání Karviná - Dvůr Králové.

V neděli 23. 1. 2010 jsme se zúčastnili turnaje mužů ve Zruči nad Sázavou. Turnaj byl obsazen vesměs týmy z 2. ligy, což nás pasovalo do role jasného favorita, kterou jsme bez větších potíží potvrdili a se ziskem 8 bodů a skóre 70:46 jsme se stali vítězi turnaje. Turnaj se hrál stylem každý s každým na 1×30 minut.

Našimi soupeři postupně byli:

TJ Sokol Vršovice – 1HKDK 12:15
1HKDK – SK Žeravice 18:5
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – 1HKDK 15:18
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – 1HKDK 14:19

Sestava: Babčaník, Janeček – Etrich, Fiedor, Černý, Gogolák, Groh, Kirschbaum, Kotík, Kulhánek, Šimek, Vodička, Voňka, Zelinka

Po pátečním přátelském utkání s týmem HBC Ronalu Jičín „A“, které jsme prohráli 34:27, máme tedy za sebou další část herní přípravy. Vítězství na turnaji nás určitě těší, ale jelikož byl obsazen družstvy, která je povinnost porážet, pokud vůbec chceme myslet na záchranu v 1. lize, nelze mu přikládat moc velkou váhu.
Hlavním cílem bylo získat opět herní praxi po náročné zimní přípravě a odzkoušet některé herní situace a nacvičené signály, což se určitě podařilo. Potěšující také je, že se do hry zapojil i mladší dorostenec Jakub Kirschbaum, ač o dvě věkové kategorie mladší, určitě se na turnaji neztratil a nabité zkušenosti mu v budoucnu jistě přijdou vhod.
Závěrem ještě nutno dodat, že Martin Babčaník byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje a Jiří Groh nejlepším hráčem celého turnaje.

Program našeho týmu v nejbližší době je následující:

V pátek 28. 1. 2011 nás čeká v naší hale přátelské utkání s Ledčí nad Sázavou, v sobotu 5. 2. 2011 jedeme na turnaj do Bělé pod Bezdězem a herní přípravu uzavřeme ve čtvrtek 10. 2. 2011 v naší hale s týmem Telnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *