V boji o čelo dorostenci neuspěli

HázenáJiskra Zruč nad Sázavou – 1.HK Dvůr Králové n/L 35:29 (16:13)

Mladší dorostenci našeho 1. HK Dvůr Králové n/L v přímém boji o první místo v II. lize zklamali a vezou si nečekaně vysokou porážku od vedoucího celku Jiskry Zruč nad Sázavou.

Až do 26. minuty prvního poločasu si naši dorostenci udržovali jedno až dvoubrankové vedení a předváděli velice pestrou kombinační házenou, podloženou dobrým výkonem v obraně.  V této části utkání byl dvakrát za sebou vyloučený Jakub Kirschbaum, a tak se musela změnit obranná činnost, čehož domácí hráči dokázali využít a po několika hrubých chybách v obraně se na konci prvního poločasu dostali do tříbrankového vedení.

Do druhého poločasu šli naši chlapci s odhodláním zvrátit tento nepříznivý stav, ale neproměňováním brankových příležitostí a dalšími chybami v obraně se náskok soupeře zvětšoval a našim chlapcům nedal žádnou šanci na zvrat. Bohužel v kritických chvílích utkání se nedařilo ani našim brankářům a hlavně někteří zkušení hráči místo trpělivé a kombinační hry, odevzdávali lacino míče soupeři, který to dokonale využil k nečekaně vysoké porážce našeho družstva.

K utkání nastoupili a o branky se rozdělili:

Kirschbaum Jakub 12, Tomeš Tomáš 7, Černý Kryštof 5, Kirschbaum Jan 2, Cajthaml Pavel 1, Neumann Jan 1, Hynek Lukáš 1, Vitoušek Matěj, Jirousek Dominik, Janeba Marek, Bonaventura Pavel, Picha Lukáš. Brankáři Boháč Robert a Vitvar Jan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *