Výsledky naší mládeže

HázenáSoutěže se již rozeběhly všem naším kategoriím.

Mladší dorostenci našeho 1.HK Dvůr Králové n/L bez střelecky disponovaného Jakuba Kirschbauma a Kryštofa Černého dvakrát nestačili na své soupeře ve 2. lize mladšího dorostu.

1.HK Dvůr Králové n/L – ELP Jablonec 21 : 31 ( 9 : 12 )
Chybami v obraně a neproměňováním brankových příležitostí našeho dorostu si postupně hráči soupeře z Jablonce vytvořili dostatečný náskok a překvapivě vysoko, zcela zaslouženě zvítězili a vrátili tak našim chlapcům porážku z podzimní části soutěže.
O branky se rozdělili:
Tomeš Tomáš 9, Neumann Jan 5, Cajthaml Pavel 3, Kirschbaum Jan 2, Koblasa Rudolf 2

TJ Jiskra Třeboň – 1.HK Dvůr Králové n/L 28 : 22 ( 13 : 11 )
Po vyrovnaném prvním poločasu začali naši dorostenci kupit technické chyby a soupeř chytrou hrou a proměňováním nabízených gólových šancí uštědřil našim chlapcům další porážku. Pochválit lze pouze Tomáše Tomeše za střeleckou pohotovost a je škoda, že nikdo další se k němu nepřidal.
O branky se rozdělili:
Tomeš Tomáš 17, Cajthaml Pavel 3, Neumann Jan 1, Vitoušek Matěj 1

Starší žáci vstoupili do jarní části krajského přeboru nečekanou prohrou v Chrudimi a tak čest žáků našeho 1.HK Dvůr Králové n/L zachraňovali mladší žáci, kteří po vítězství v Chrudimi nezaváhali ani v Havlíčkově Brodu a vezou si cenné vítězství.

Starší žáci:

Sokol Chrudim – 1.HK Dvůr Králové n/L 16 : 13 ( 8 : 9 )
Úvod utkání se vyvíjel podle předpokladů. Naši starší žáci si vypracovali řadu brankových příležitostí a kdyby je dokázali proměnit, nebylo by v druhém poločase už o co hrát. Bohužel opak byl pravdou. Naše jasné šance končily na výborně chytajícím brankáři domácích, a tak šli naši chlapci do kabin s hubeným jednobrankovým náskokem. V druhém poločase neproměňování gólových šancí pokračovalo. Domácí hráči si trpělivou hrou vytvořili mírný náskok, který si udrželi až do konce utkání.
O branky se rozdělili:
Neumann Jan 5, Koblasa Rudolf 4, Hynek Lukáš 1, Vitoušek Matěj 1, Bonaventura Pavel 1 a Jirousek Dominik 1

Mladší žáci:

Sokol Chrudim – 1.HK Dvůr Králové n/L 1 : 31 ( 1 : 16 )
V tomto utkání naši mladší žáci svého soupeře přehrávali ve všech herních činnostech a jednoznačně zvítězili.
O branky se rozdělili:
Guzan Jaroslav 7, Šeba David 6, Šturm Matěj 5, Kukla David 5, Voňka Petr 4, Chmelík Patrik 3 a Balla Dan 1

Jiskra Havlíčkův Brod – 1.HK Dvůr Králové n/L 14 : 20 ( 8 : 8 )
Po vyrovnaném prvním poločase se v druhé polovině utkání začali prosazovat naši mladší žáci. Hezkými kombinacemi a dobrou obrannou činností svého soupeře začali přehrávat a utkání dovedli do vítězného konce.
O branky se rozdělili:
Voňka Petr 11, Šeba David 5, Balla Dan 2 a Hampl Matyáš 2
Mini žáci:

Jiskra Havlíčkův Brod – 1.HK Dvůr Králové n/L 16 : 11 ( 8 : 6 )
Mini žáci Havlíčkova Brodu po celé utkání předváděli pestřejší a rychlejší házenou. Přesto naši chlapci drželi s fyzicky dobře disponovaným soupeřem krok a na konec uhráli celkem slušný výsledek.
O branky se rozdělili:
Šturm Filip 5, Valášek Ondřej 3, Folda Jan 2 a Jerie 1