Mladší žáci osmí na „MČR v Házenkářském desetiboji“

HázenáOproti loňskému roku, kdy se zúčastnil plný počet družstev ze všech devíti oblastí (vítězové jednotlivých oblastí) se tentokrát zúčastnilo pouze 8 družstev. Náš tým na turnaji nahradil družstvo HBC Ronalu Jičín (vítěz naší oblasti), které se z časových důvodů nemohlo zúčastnit. Závodilo se v desíti disciplínách (hod na dálku, hod na přesnost, běh 2x15m, pětiskok, překážková dráha, utkání s nařízenou osobní obranou, shotout (trhák), utkání bez osobní obrany, aktivita, slušnost). Celkovým vítězem se stali chlapci oddílu SSK Talent Plzeň. Naši chlapci skončili na celkovém osmém místě s počtem 18 bodů a stali se vítězem v samostatné kategorii Fair-Play, pro nejméně napomínaný a vylučovaný tým.

Celkové výsledky a pořadí „MČR v Házenkářském desetiboji“ chlapců 2010/2011:

Celkové pořadí

Výsledky zápasů

Výsledky zápasů

Výsledky testů jednotlivých hráčů:
Testy
Náš oddíl reprezentovali na tomto turnaji tito žáci: Hejna Martin, Raitr Jakub – Balla Daniel, Flígl Filip, Guzan Jaroslav, Kukla David, Voňka Petr, Černý Tomáš, Šturm Matěj, Hampl Matyáš, Šeba David, Chmelík Patrik, Šturm Filip
Realizační tým: Voňka Martin, Etrich Pavel, Groh Jiří


Společné foto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *