Mladší dorost zahájil sezonu

HázenáJiskra Zruč nad Sázavou – 1.HK Dvůr Králové 29 : 18 ( 13 : 9 )
Mladší dorostenci našeho 1.HK Dvůr Králové n/L zahájili novou sezonu II. ligy vysokou porážkou s vítězem minulého ročníku této soutěže, celkem Jiskry Zruč nad Sázavou.

Do utkání vstoupili naši dorostenci oslabeni o několik nemocných hráčů ( Vitoušek M., Hynek  L., Paclík M., Koblasa R. a  Jirousek D., ) dobře a v šesté minutě vedli 2 : 1. Potom se ale projevila fyzická převaha domácího celku, který si postupně vytvořil dostatečný náskok a kontroloval utkání. Naši chlapci se nevzdávali a snažili se držet krok. Škoda neproměněných několika dobře připravených šancí. To mohl být výsledek po prvním poločase mnohem příznivější.

Úvod druhého poločasu se našim dorostencům vůbec nevydařil. Po několika zbytečných chybách v útoku soupeř trestal rychlým přechodem do protiútoku a svůj náskok zvýšil až na devítibrankový rozdíl. Přesto naši dorostenci ještě zabojovali a soupeři se dvanáct minut před koncem přiblížili na rozdíl pěti gólů. Bohužel, neproměněná sedmička a zahozené dva náskoky ze šesti metrů našich dorostenců domáci využili ke skórování a nakonec přesvědčivě zvítězili.

K utkání nastoupili a o branky se rozdělili:

Neumann Jan 8, Kirschbaum Jan 6, Picha Lukáš 3, Janeba Marek 1, Bonaventura Pavel, Čipera Josef, Voňka Petr, Šeba David a brankář Vitvar Jan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *