Bezkrevný výkon k bodům nevedl

HázenáHBC Ronal Jičín B – 1. HK Dvůr Králové 29:19 (11:9)


Jako by to chtěli mít hráči 1HKDK co nejdřív za sebou. Přesně tak vypadal vstup do utkání v Jičíně.

Na první gól jsme si museli počkat až do 9. minuty, kdy Kotík snižoval na stav 1:4. Absence pohybu a myšlenky v útoku vedla ke ztrátám míčů, které jičínští mladíci neomylně trestali z rychlých brejků. O relativně slušném výsledku poločasu rozhodl především výkon Martina Babčaníka v brance a zlepšená hra v poslední pětiminutovce, kterou jsme vyhráli 4:1.

Na začátku 2. poločasu se dařilo držet hru z konce toho prvního. V 15. minutě se nám dokonce podařilo srovnat na stav 14:14. Tím se však náš herní vzestup zastavil, přišly nepřesnosti v útoku a nedůslednost v obraně. Domácí šňůrou 4 branek za sebou odskočili na stav 18:14 a definitivně zlomili odpor 1HKDK. Konečný výsledek se tedy zastavil na hrozivých číslech 29:19.

Neproměňování šancí, včetně 4 sedmimetrových hodů, slabá obrana, statická hra v útoku, to vše mělo za následek porážku. Na utkání v Jičíně bude nejlepší co nejdříve zapomenout, jediné pozitivní na něm byly výkony Martina Kotíka a Martina Babčaníka. Zdá se, že nedělní zápasy (Chodov, Karviná, Jičín) jsou pro nás zakleté.

Branky: Fiedor a Kotík 6, Kulhánek a Zelinka 3, Picha D. 1

Sestava: Babčaník, Šturma, Janeček – Picha D., Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum, Fiedor, Cajthaml, Kulhánek, Voňka, Vodička, Zelinka

Příští víkend zajíždí náš tým na půdu SK Velké Bystřice, snad se podaří přerušit šňůru porážek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *