Pavel „Kučerka“ Šturma vychytal Košutku

Házená1.HK Dvůr Králové – HC Košutka Plzeň 25:23 (10:11)


V domácím prostředí jsme potřebovali konečně zabrat, abychom ukončili nepříjemnou sérii porážek. Ač se utkání nevyvíjelo podle našich představ, vyhráli jsme nakonec o dvě branky a hlavní zásluhu na tom měl oslavenec v brance Pavel Šturma.

Kdo neviděl úvodní poločas, vlastně o nic nepřišel. Oba soupeři se přetahovali o těsné vedení a jednogólové manko nakonec pro domácí nebylo špatným výsledkem.

Po přestávce mělo přijít na straně Dvora zlepšení, opak byl ale pravdou. Domácí kupili chybu za chybou, naštěstí na tom ale byl stejně i soupeř. Zlom přišel za stavu 14:18. V domácí brance se začalo výrazně dařit nestárnoucímu Šturmovi, který přiváděl svými zákroky diváky do varu a hráče soupeře k šílenství, důležité sedmičky proměňoval Jůza a v závěrečných minutách navíc výrazně pomohli týmu i diváci. Dvůr zlomil sérii porážek bojovností, hra mužstva měla ale k dokonalosti daleko.

Branky: Jůza 7/6, Fiedor 5, Kotík 4, Groh 3, Kirschbaum 2, Etrich, Hracha, Picha D. a Voňka po 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Picha D., Gogolák, Etrich, Hracha, Kotík, Fiedor, Voňka, Zelinka, Jůza, Groh, Kirschbaum, Vodička

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *