Starší žáci postupují v ŽL dále

HázenáVe druhém kole žákovské ligy naši chlapci nepoznali hořkost porážky. Překvapivě, ale zcela zaslouženě postupují do dalšího kola z prvního místa.

Průběh a výsledky jednotlivých utkání:

1.HK Dvůr Králové n/L – HBC Strakonice  19 : 18 ( 8 : 8 )

Hned první utkání svedlo naše chlapce s favoritem celého turnaje, žáky HBC Strakonice.

Naši žáci se svého soupeře nezalekli, kvalitním výkonem v obraně a pěknými kombinacemi v útoku svého soupeře zaskočili a vytvořili si až tříbrankový náskok.  Škoda, že v závěru poločasu několika chybami v obraně a neproměněním gólových šancí dovolili soupeři vyrovnat. Průběh druhého poločasu nasvědčoval, že favorit své předpoklady splní a začal naše chlapce přehrávat. Když už se zdálo, že utkání je rozhodnuto, naši žáci se nadechli k mohutnému náporu a svého soupeře v závěrečné pětiminutovce doslova přejeli a zcela zaslouženě zvítězili.

O branky se rozdělili:

Picha Lukáš 8, Kirschbaum Jan 8, Jirousek Dominik1, Voňka Petr1

1.HK Dvůr Králové n/L –  Sokol Nové Veselí  22 : 13 ( 11 : 6 )

K druhému utkání nastoupili naši žáci s vědomím, že v případě vítězství si mohou zajistit postup do dalšího kola žákovské ligy. Od samého začátku zápasu svého soupeře přehrávali ve všech činnostech. Rychlou kombinační hrou, zakončenou přesnou střelbou se dostali do výrazného vedení a zcela přesvědčivě zvítězili.

O branky se rozdělili:

Picha Lukáš 6, Voňka Petr 6,  Kirschbaum Jan 4, Jirousek Dominik3, Koblasa Rudolf 3

1.HK Dvůr Králové n/L – Baník Most 20 : 16 ( 12 : 4 )

I v tomto utkání naši žáci předváděli líbivou kombinační házenou a svého soupeře jednoznačně přehráli.

O branky se rozdělili:

Picha Lukáš 8, Jirousek Dominik5 , Koblasa Rudolf 3, Kirschbaum Jan 2, Balla Dan1, Guzan Jaroslav 1

1.HK Dvůr Králové n/L – TJ Sokol Luhačovice  21 : 18 ( 10 : 11 )

V tomto zápase se rozhodovalo o celkovém vítězi celého turnaje. Ve velmi pěkném a bojovném utkání měli naši žáci v závěru více sil a zcela zaslouženě si vybojovali velmi cenné vítězství, které jim zároveň zajistilo výhodnou pozici do dalšího kola žákovské ligy.

O branky se rozdělili:

Picha Lukáš 8, Kirschbaum Jan 8, Koblasa Rudolf 4, Jirousek Dominik1,

Všem našim chlapcům bychom chtěli poděkovat za nasazení a bojovnost ve všech utkáních, které ještě podpořil velmi dobrými výkony v jednotlivých zápasech brankář Jan Vitvar.

Trenéři Falta Miloslav a Picha Daniel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *