1. ligaČlanky

Karviná udolána

Házená1.HK Dvůr Králové – HCB OKD Karviná B 19:18 (10:12)


Ve veledůležitém utkání s juniorkou extraligové Karviné se nám podařilo získat plný počet bodů. V utkání nám scházeli distancovaní Fiedor s Gogolákem a stále ještě zraněný Groh.

Jaroslav Hudeček, trenér HCB OKD Karviná B: „Naše družstvo přijelo do Dvora Králové s nožem na krku. Stejně jako domácím nám jde o každý bod. Krása tak ustoupila nesmírnému nasazení a bojovnosti. Na hřišti to byl doslova boj o každý centimetr palubovky. Utkání bylo vyrovnané do 26. minuty, kdy se nám podařilo využít několika nepřesností domácích a šňůrou 3 branek získat vedení 12:10! Vstup do druhého poločasu se nám nevydařil a hlavní naší překážkou se ukázal být vynikající Babčánik v brance domácích!! Dokázal zlikvidovat řadu našich 100% šancí a kryl i 3 sedmimetrové hody!! Jeho úspěšnost byla 51%!! V poslední minutě domácí přesnou střelou Kulhánka získali vedení, které šťastně v dramatickém závěru ubránili. Utkání by určitě slušela remíza. Nebudu daleko od pravdy když řeknu, že nevyhrál lepší, ale šťastnější.“

Příští víkend je velikonoční přestávka, další utkání náš tým tedy sehraje až 15.4. od 10 30 hodin na palubovce vedoucího týmu soutěže, Bystřice pod Hostýnem.

Branky: Kotík 6, Kulhánek 5, Jůza 3/2, Etrich a Hracha 2, Kirschbaum 1

Sestava: Babčaník, Šturma. Janeček – Šimek, Cajthaml, Etrich, Hracha, Kotík, Voňka, Zelinka, Jůza, Kirschbaum, Kulhánek, Fiedor R.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *