Dorost vyhrál i v pěti

HázenáZ bouřlivého prostředí Ústecké haly si přivezli naši dorostenci překvapivě dva body.

HSK Tygři Ústí nad Labem 1.HK Dvůr Králové n/L  33 : 34 ( 18 : 18 )

Ve velmi emotivním utkání začali naši dorostenci dobře a do stavu 3 : 3 drželi s domácími krok. Ti přidali na důrazu a v polovině prvního poločasu si vytvořili čtyřgólový náskok. Když následně rozhodčí vyloučili Honzu Neumanna za domnělý faul na pronikajícího domácího útočníka do konce utkání, nevypadalo to s našimi chlapci vůbec dobře. S touto nečekanou situací se však vyrovnali velice rychle, přidali na bojovnosti a ještě do poločasu smazali náskok soupeře. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Hned v úvodu druhého poločasu dali naši dorostenci soupeři jasně najevo, že nedostane nic zadarmo a jeho hru začali rozvracet nacvičenými signály a kombinacemi. V obraně přidali na důrazu, což se sice nelíbilo domácím fanouškům, ale přineslo to až tříbrankové vedení. Jedenáct minut před koncem dostal Robert Boháč červenou kartu za třetí vyloučení, a tak naši chlapci zbytek utkání dohrávali s pěti hráči v poli. V této fázi hry skvělými zákroky rozvracel sebevědomí domácích střelců náš brankář Jan Vitvar. Ostatní bojovností, nasazením a chytrostí si udržovali jednobrankové vedení až do konce zápasu a zaslouženě zvítězili.

K utkání nastoupili a o branky se rozdělili:

Tomeš Tomáš 12, Picha Lukáš 9, Hynek Lukáš 5, Kirschbaum Jan 4, Neumann Jan 2, Paclík Michal 1, Boháč Robert 1 a brankář Vitvar Jan

trenér: Falta Miloslav

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *