Příprava je v plném proudu

HázenáNaši hráči jsou již v plné přípravě na nadcházející druholigovou sezonu, která sebou opět přináší několik „změn“.

V současné době můžete naše hráče potkávat na sportovištích ve městě a okolí, při nabírání fyzické kondice. Hráči trénují čtyřikrát týdně. Tento blok by měl být ukončen znovu obnoveným Podzvičinským turnajem, 1. zaří v hale ve Strži, za účasti 4 týmů, na který Vás touto cestou srdečně zveme! Hned 2. září náš tým čeká první ostré utkání, a sice 1. kolo Českého poháru na palubovce Slavie Hradec Králové.

Co se týká organizace soutěže, je trochu úsměvné, že po našem sestupu se vše vrací do starých kolejí. Ze druhých lig tedy budou postupovat pouze dva týmy. Dva vítězové oblastní ČECHY a dva vítězové oblastí MORAVA se mezi sebou utkají o právo postupu do 1. ligy. Škoda, že k této změně nedošlo již loni. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *