Náchod vystavil stopku v poháru

Házená1. HK Dvůr Králové – HC TJ Náchod 20:21 (11:10)

O tomto víkendu bylo na programu 2. kolo Mitsubishi Českého poháru, do kterého se již zapojily i celky z 1. ligy. Náš tým přivítal v domácím prostředí prvoligového rivala z Náchoda.

Náš silně oslabený tým, pouze 11 hráčů, pro zranění chyběli Kirschbaum, Jůza a Hracha, nenastoupil do utkání špatně a poločas vyhrál 11:10. Nutno říct, že se jednalo o klasické derby, ve kterém moc gólů nepadalo, ale kralovaly obrany a na domácí straně hlavně brankář Babčaník.

Ve druhém poločase jakoby našim hráčům docházely síly, což se projevilo i ve skóre a Náchod utekl až na rozdíl pěti branek. V závěru jsme zabojovali, stáhli náskok a dokonce šahali i po remíze, která by znamenala prodloužení zápasu, ale poslední střelu obrana hostí zablokovala. Utkání tak skončilo těsným rozdílem 20:21 a do 3. kola postupuje Náchod.

Na naší straně zaslouží největší pochvalu brankář Martin Babčaník a mladíček Kryštof Černý, který byl ve své premiéře za A tým nejlepším střelcem, společně s Radimem Kulhánkem.

Již tento víkend začíná 2. liga mužů severo-východ a náš tým zajíždí v sobotu na palubovku rezervy extraligových Lovosic.

Branky: Černý a Kulhánek 5, Tomeš 4, Zelinka 3, Junek, Vodička a Fiedor R. po 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Etrich, Zelinka, Kulhánek, Junek, Fiedor R., Tomeš, Vodička, Černý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *