Podzvičinský turnaj splnil účel

HázenáDnes se po několikaleté odmlce uskutečnil Podzvičinský turnaj. Cíl turnaje byl jasný, získat herní praxi po náročné fyzické přípravě a pokud možno se nezranit. Družstvo SK Kuřim se nakonec nezúčastnilo pro nedostatečný počet hráčů, takže turnaj proběhl za účasti tří družstev. Hrálo se stylem každý s každým, 2×30 minut, což menší počet týmů celkem dobře kompenzovalo. Turnaj ovládli hráči našeho „A“ týmu, pro které to byla první herní praxe v letošní sezóně, na druhém místě se umístilo družstvo AŠ Mladá Boleslav a třetí skončil náš „B“ tým, což je vlastně mladší dorost, pod vedením trenérů Falty a Daniela Pichy. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen mladoboleslavský Petr Váňa, nejlepším brankářem Tomáš Janeček z 1HKDK a nejlepším střelcem (14 branek) Tomáš Tomeš také z 1HKDK.

Zítra naše hráče čeká první mistrovský zápas, od 17 hodiny se představí na půdě Slavie Hradec Králové v utkání 1. kola Českého poháru.

Fotografie

1HKDK „A“ – 1HKDK „B“ (dorost) 32:19 (14:7)
Branky „A“: Tomeš 7, Kirschbaum Jakub 6, Junek 5, Etrich a Jůza 4, Zelinka a Fiedor Robert 4, Kulhánek a Vodička 1
Branky „B“: Picha Lukáš 6, Kirschbaum Jan a Neumann 4, Koblasa 3, Hynek a Vitoušek 1

1HKDK „B“ – Mladá Boleslav 17:27 (6:17)
Branky: Picha a Hynek 5, Bonaventura, Kirschbaum Jan a Neumann 2, Čipera 1

1HKDK „A“ – Mladá Boleslav 34:26 (15:15)
Branky: Tomeš 7, Kirschbaum Jakub 5, Fiedor Robert a Jůza 4, Kulhánek a Vodička 3, Etrich, Cajthaml a Zelinka 2, Gogolák a Junek 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *