Postupujeme do 2. kola ČP

HázenáTJ Slavia Hradec Králové – 1. HK Dvůr Králové 22:24 (14:13)

Den po náročném Podzvičinském turnaji odjeli naši hráči k utkání 1. kola Českého poháru na palubovku Slavie Hradec Králové. Tým plný zkušených hráčů, z nichž někteří působili v nedávné době v našich barvách – David Kořínek a současný trenér extraligové Karviné Daniel Michajlík, nebyl pro náš mladý tým vůbec snadným soupeřem.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, přičemž více navrch měli hráči Hradce. Střelecky se prosazoval hlavně Daniel Michajlík, kterému naše nedůrazná obrana nechávala až moc prostoru. Poločas tedy skončil za stavu 14:13 pro soupeře.

Do druhého poločasu nastoupil do naší branky nestárnoucí Pavel Šturma a jak se tak říká, zavřel to. Šňůra tří branek v úvodu poločasu, na kterou soupeř nedokázal odpovědět, stanovila rozdíl, který se podařilo držet až do konce utkání.

Tento víkend byl pro naše hráče poměrně dost náročný, ale věřme, že 3 sehrané zápasy dají týmu určitou herní jistotu. Nyní jsou na programu dva dny volna a od středy se opět pokračuje v přípravě na novou sezonu.

2. kolo Českého poháru by mělo být na programu o víkendu 15. – 16. a s největší pravděpodobností bychom ho měli sehrát v domácím prostředí.

Fotografie

Branky: Tomeš 7, Etrich a Zelinka 6, Kulhánek 3, Kirschbaum a Fiedor R. 1

Sestava: Janeček, Šturma – Gogolák, Etrich, Zelinka, Kirschbaum, Kulhánek, Junek, Fiedor R., Tomeš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *