Změny v týmu mužů

HázenáPro letošní ročník došlo k mnoha změnám v kádru mužů. Příchody, odchody, návraty, ukončení kariéry, nyní Vám je představíme.

Jako první začněme odchody, tato kolonka je nejméně početná. Jedná se o Martina Voňku a Daniela Pichu, kteří nenastoupili do přípravy. Martin Voňka se bude již plně věnovat funkci předsedy klubu a stejně jako Dan Picha i trénování naší mládeže. To je, co se týče odchodů vše.

Do týmu přichází talentovaní starší dorostenci Kryštof Černý a dorostenecký reprezentant Tomáš Tomeš. Kryštof stále ještě hraje za starší dorost v Náchodě a Tomáš v Jičíně, ale pro letošní sezónu dostanou šanci i v našem A týmu. Rozšíří tak řady našich mladíků a připojí se k Jakubu Kirschbaumovi a Pavlu Cajthamlovi, kteří jsou věkem také stále ještě dorostenci a v loňské sezóně již pravidelně nastupovali za muže v 1. lize.

Hlásíme také několik návratů, po delší pauze se v týmu opět objeví brankář Pavel Novák, křídlo/spojka Michal Junek a pravé křídlo Marek Vodička, kteří se toto léto zapojili do přípravy.

Otazníky visí nad Jirkou Grohem, Karlem Hrachou ml. a Martinem Kotíkem. Jirka si v letní přípravě obnovil zlomeninu zánártní kůstky a jeho léčba si vyžádá delší dobu. Karel si minulý týden na tréninku poranil bez cizího zavinění koleno, doufejme, že nepůjde o obnovené zranění vazů a Martin Kotík se zatím nezapojil do přípravy z rodinných důvodů.

Tým má v současné době na soupisce 20 hráčů, z toho je 15 odchovanců dvorské házené, 4 brankáři, 6 křídel, 2 pivoti a 8 spojek. Věkový průměr týmu je 26 let. Trenérem je Michal Picha a vedoucím družstva Martin Labský.

Celou soupisku i s profily jednotlivých hráčů naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *